Front stylizacja przodu golf 3

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez PrzemkoXVI » 20 sie 2012, o 23:15

No nie wiem. U większości MK III były montowane H4 i miały one instalacje pod jedną żarówkę. Nikomu nie życzę zwarcia oczywiście, ale światła drogowe, które święcą same też dają radę ;-)
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

 

Postprzez Opik » 20 sie 2012, o 23:27

PrzemkoXVI napisał(a):No nie wiem. U większości MK III były montowane H4 i miały one instalacje pod jedną żarówkę. Nikomu nie życzę zwarcia oczywiście, ale światła drogowe, które święcą same też dają radę ;-)


wiesz, jak się ma MkIV style od Helli to nie trzeba tak modzić bo świecą te światełka pięknie, na ori lampie jest już gorzej ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez greg001 » 21 sie 2012, o 01:26

PrzemkoXVI napisał(a):Może, ale nie musi. Ja mam H7 + H7 i tej zworki nie montowałem. Nie wiem dokładnie co tam jest nie tak, ale mechanik mi powiedział, że można zwarcie zrobić, bo całe okablowanie jest pod H4.

ja mam h7 + h7 depo i była już razem z lampami zworka. Różnica jest taka że świeci się tobie albo długie albo mijania , a mając zworkę po załączeniu długich świecą się mijania + długie - więcej światła (bo po to włączamy światła długie czyli drogowe)
Avatar użytkownika
greg001
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 12 lip 2010, o 18:26
Lokalizacja: ślask / SBL
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 21 sie 2012, o 22:24

u mnie bez żadnej rzeźby świecą się albo krótkie, albo krótkie+długie, same długie się nie świecą nigdy
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Emilio83 » 3 wrz 2012, o 15:43

PrzemkoXVI napisał(a):Ja bym tu widział jednak halogeny w zdesiu. Podpatrz jak jest u mnie, żółte halo u Ciebie wyglądałyby jeszcze fajniej ;-) . Do tego czarne kierunki + blendy i H1 w smoked :eat:


Kolego a jak z pieskami jak się ma smoked na przednich lampach h1 ? dowód poleci bo to jest jakas ingerencja a troszke furka latam tych km
Emilio
Emilio83
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 23:32
Lokalizacja: Żarki

Postprzez palio » 3 wrz 2012, o 15:45

Emilio83 napisał(a):
PrzemkoXVI napisał(a):Ja bym tu widział jednak halogeny w zdesiu. Podpatrz jak jest u mnie, żółte halo u Ciebie wyglądałyby jeszcze fajniej ;-) . Do tego czarne kierunki + blendy i H1 w smoked :eat:


Kolego a jak z pieskami jak się ma smoked na przednich lampach h1 ? dowód poleci bo to jest jakas ingerencja a troszke furka latam tych km


jak na razie zero problemów z miśkami nie czepiają się
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez PrzemkoXVI » 3 wrz 2012, o 19:10

Obrazek

Na przykład w Golfach 6-generacji ciemne lampy są montowane seryjnie. No ale przecież nikt Ci nie każe robić smokedu :)
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości