Emblematy do golf GT TDI 110 KM?

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez DaMek » 9 lut 2008, o 01:00

radek29 napisał(a):informacji a nie prymitywnych komentarzy mojego postępowania, zastanów sie następnym razem jak coś takiego napiszesz bo poczułem sie troszkę urażony...


Skoro tak to sorry, ale z drugiej strony forum słuzy do wyrazania opini nawet jesli nie sa one przychylne autorowi tematu i ja takową wyraziłem. Zreszta napisałem ze to moje subiektywne zdanie, wiec nie wiem dlaczes sie "puszysz".
PZDR

[ Dodano: 2008-02-09, 00:14 ]
PiJey88 napisał(a):Uwazasz ze jesli ktos ma znaczek GTI, TDI lub GT to wiocha ?


Nie, troche źle to ująłem. Uwazam że jeśli ktos dokleja sobie "na siłe" emblematy, stosując daremne podróbki,lub emblematy innych aut po to tylko zeby pokazać że ja mam akurat wersje GT GTi TDI itd to pachnie mi to troszke wioską. Co innego orginalne, chociaz jestem zwolennikiem usuwania wszelkich oznaczeń i emblemnatów. i chyba dlatego wyraziłem taka a nie inna opinię. Powtórze jescze raz to tylko moja subiektywna opinia jeśli kogos skrzywdziłem to sorry ;-) ;-)
::s:c:h:w:a:r:z::mk:I:I:I::
Avatar użytkownika
DaMek
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 19 wrz 2007, o 13:19
Lokalizacja: Wybrzeże

 

Postprzez PiJey88 » 9 lut 2008, o 15:23

DaMek napisał(a):Nie, troche źle to ująłem. Uwazam że jeśli ktos dokleja sobie "na siłe" emblematy, stosując daremne podróbki,lub emblematy innych aut po to tylko zeby pokazać że ja mam akurat wersje GT GTi TDI itd to pachnie mi to troszke wioską. Co innego orginalne, chociaz jestem zwolennikiem usuwania wszelkich oznaczeń i emblemnatów. i chyba dlatego wyraziłem taka a nie inna opinię. Powtórze jescze raz to tylko moja subiektywna opinia jeśli kogos skrzywdziłem to sorry

Nie wszyscy chcą mieć auto na głatko, pozatym chgyba napisał ze chce orginalne z MK3 emblematy, a nie kupuje podróbek uniwersalnych z allegro, tez lubie głatko ale uważam ze napis GT czy TDI wcale źle nie wygląda, co innego GL lub CL
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości