Elementy wnętrza

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Elementy wnętrza

Postprzez RamboSS » 8 wrz 2012, o 10:15

Witam forumowiczów, jako że robi sie coraz chłodnie ... i często gęsto siedze w domu i sie nudze chciałbym zasięgnąć waszej porady a konkretnie chodzi mi o pomalowanie tych elementów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f9 ... 72ea2.html myśle żeby malować na niebiesko gdyż podświetlenie w środku jest niebieskie,do tego maznął bym klamki wewnątrz tj same dźwigienki oraz to otwierajło od schowka.Co wy na to ? jakieś sugestie odnośnie koloru ? bo nie moge sie zdecydować i ew propozycje co jeszcze mazać bardzo mile widziane :)
RamboSS
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 26 cze 2012, o 19:16
Lokalizacja: warszawa

Elementy wnętrza

 

Postprzez Karol B. » 8 wrz 2012, o 19:36

RamboSS napisał(a):Co wy na to ?

Ja bym nic nie malował, jak chcesz coś robić ze środkiem to szukaj w ori niebieskim/lub innym kolorze, lub oklejaj materiałem... ;-) Bo trochę WT zalatuje :mrgreen:
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez RamboSS » 9 wrz 2012, o 00:06

właśnie stąd moje pytańsko ;) żeby nie wiało WT szukam cwańszych rozwiązań od malowania...materiał ? myślałem o tym ale jaki -.- nie mam pojęcia a ori były robione w kolorze ? ew jakbym dorwał jasne od Venciny albo Goferka to bym sie nie obraził :) bo nie powiem ta wszechobecna czerń jest ładna...ale chce mieć coś jakiego nikt raczej nie ma a jak ma to nie wiele osób ;-) mam nadzieje że koledzy mnie rozumiecie :)chociaż...każdy golfina jest sam sobie niepowtarzalny każdy jeden :ok:
RamboSS
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 26 cze 2012, o 19:16
Lokalizacja: warszawa

Postprzez witboy » 9 wrz 2012, o 00:38

jestes z wawy jak chcesz koniecznie cos z tym robic to tylko i wylacznie flock.. wszystko inne bedzie wsia... sory
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez variant yacht » 9 wrz 2012, o 10:26

RamboSS napisał(a):właśnie stąd moje pytańsko ;) żeby nie wiało WT szukam cwańszych rozwiązań od malowania...materiał ? myślałem o tym ale jaki -.- nie mam pojęcia a ori były robione w kolorze ? ew jakbym dorwał jasne od Venciny albo Goferka to bym sie nie obraził :) bo nie powiem ta wszechobecna czerń jest ładna...ale chce mieć coś jakiego nikt raczej nie ma a jak ma to nie wiele osób ;-) mam nadzieje że koledzy mnie rozumiecie :)chociaż...każdy golfina jest sam sobie niepowtarzalny każdy jeden :ok:
zapraszam do mnie na temat o yachtowym moze cos cię zainspiruje jak nie chcesz czerni wewnątrz, ;-)
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez RamboSS » 10 wrz 2012, o 07:24

:-o o siema :-D to teraz mi namąciłeś w bani ;-) chyba zaczynam już szukać takich jasnych elementów ;)wygląda genialnie dzięki za podsunięcie pomysłu ^^
RamboSS
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 26 cze 2012, o 19:16
Lokalizacja: warszawa


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości