dzienne - prosze o pomoc

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

dzienne - prosze o pomoc

Postprzez _hanusek_ » 7 lut 2013, o 20:12

mam chec na dzienne do golfa.... znalazlem cos takiego :

http://allegro.pl/show_item.php?item=29 ... 1e1e483bbv

moze ktos mial z nimi do czynienia lub widzial jak to swieci ? podoba mi sie w nich wzor obudowy lecz nie wiem jak te diody zdadza egzamin.... niby 320LM za duzo nie jest ale moze by to dawalo rade.

mile widziane jakiekolwiek sugestie ;)
Avatar użytkownika
_hanusek_
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 gru 2011, o 15:22
Lokalizacja: Lubaczów

dzienne - prosze o pomoc

 

Postprzez bioly21 » 7 lut 2013, o 23:16

jak sama nazwa mowi sa to swiatla do jazdy dziennej, zaklada sie je tylko i wylacznie po to aby nie uzywac w dzien lamp i po to aby mniej pradu braly czy cos w ten desen wiec pewnie swieca beznadziejnie w nocy :)

ja mam w swoim zrobione tak ze jak odpalam silnik to swiatla mi sie zapalaja same jak gasze to gasna , nie musze o tym myslec
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez _hanusek_ » 7 lut 2013, o 23:26

kolego wiem co to sa swiatla do jazdy dziennej ;) w nocy nie chce na nich jezdzic ale napewno wiesz z wlasnego doswiadczenia ze na drodze niektore dzienne w innych autach z daleka wogole nie widac... hmm chodzi o to zeby to swiecilo a nie tliło ledwo co ;d
Avatar użytkownika
_hanusek_
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 gru 2011, o 15:22
Lokalizacja: Lubaczów

Postprzez prezesik » 8 lut 2013, o 11:38

Sama cena wszystko mówi. Za 55 PLN to można sobie do zetora na pole założyć. Poszukaj czegoś od 150PLN wzwyż, wtedy będziesz dobrze widoczny na drodze w ciągu dnia. Popatrz na światła Hella.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez PiJey88 » 8 lut 2013, o 16:43

ja bym tą kasę przeznaczył na dobre żarówki i nie robił wsi :wstyd:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez bioly21 » 8 lut 2013, o 16:49

PiJey88 napisał(a):ja bym tą kasę przeznaczył na dobre żarówki i nie robił wsi :wstyd:


swieta prawda !!! jak juz chcesz to zamontuj sobie ori halogeny zamiast blend i bedziesz mial eleganckie swiatlo w nocy
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

m

Postprzez _hanusek_ » 8 lut 2013, o 18:01

PiJey88 napisał(a):ja bym tą kasę przeznaczył na dobre żarówki i nie robił wsi :wstyd:


mam xenony dlatego szukam czegos zeby je lekko odciazyc ;)

[ Dodano: 2013-02-08, 17:04 ]
bioly21 napisał(a):
PiJey88 napisał(a):ja bym tą kasę przeznaczył na dobre żarówki i nie robił wsi :wstyd:


swieta prawda !!! jak juz chcesz to zamontuj sobie ori halogeny zamiast blend i bedziesz mial eleganckie swiatlo w nocy


jakbys sie dobrze przyjzal to zauwazyl bys halogeny u mnie a nie blendy...
Avatar użytkownika
_hanusek_
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 gru 2011, o 15:22
Lokalizacja: Lubaczów

Postprzez pajda150 » 8 lut 2013, o 21:33

HANUSEK nie widze dokładnie na tym miniaturowym zdjęciu jakie masz lampy ale jak soczewki to spoko z tym xenonem ale jak zwykłe lampy a chyba takie masz to chetnie bym Ci zostawił w tych lampach po kawałku metalowego pręta zebys sie nauczył i wyciągnał to z lamp. To ślepi jak jasna cholera a nie mówie juz o mokrej drodze i jeszcze jak deszcze pada

bynajmniej na temat, dziennie to naprawde wiocha mi by było żal kasy na to, zle to wygląda, jak choinka, ale jeśli bys faktycznie chciał bo to oczywiscie Twoje auto to tylko tak jak killah mówi, od 150 zł do góry i to conajmniej :)
Avatar użytkownika
pajda150
Badacz tematu
 
Posty: 328
Dołączył(a): 22 lis 2010, o 20:29
Lokalizacja: Zebrzydowice

Postprzez Kocio » 11 lut 2013, o 20:42

Takie głupie gadanie. Moja dziewczyna zakupiła sobie światła do jazdy dziennej za 50 zł z automatem. Światła bardzo dobrze widać z daleka w pełnym słońcu. Posiadają homologację. Ja osobiście do mojego nigdy bym czegoś takiego nie założył bo dla mnie to jest syf te światełka ale kto co woli. U mojej dziewczyny miało to sens bo spalanie znacznie spadło. Poprawił się wygląd samochodu bo to paskudne żabsko z otwartymi światłami wygląda jak dla mnie gorzej niż źle (toyota celica V gen) a jak są dzienne, światła są zamknięte poprawia się aerodynamika mniej rzuca samochodem i mniej pije. Jednak w golfie nie widzę sensu montowania tych światełek. Jeśli chcesz zapłacić 100 zł więcej tylko dlatego że będziesz miał na pudełku napis hella to śmiało ja jednak sensu nie widzę :) Pozdrawiam
I <3 MK3
Avatar użytkownika
Kocio
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 gru 2012, o 11:53
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez prezesik » 11 lut 2013, o 22:57

Jak masz długie na zwykłej żarówce to możesz sobie założyć moduł dziennych SD-2, światła długie świecą 30% mocy. Koszt modułu to 50 PLN z wysyłką.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez pablomed » 12 lut 2013, o 15:33

_hanusek_, ja bym napisał tylko tyle, ze jeśli nie weźmiesz do ręki, nie obejrzysz, nie zobaczysz osobiscie jak świecą to nie kupuj. Bo reszta mało istotna, jeśli podoba ci się kształt i pomierzyłeś że je wpasujesz gdzieś w kratkę to czemu by nie założyć. Nie wiem jednak czy znajdziesz gdzieś opinię lub wiarygodne fotki odnosnie jakości swiecenia tego konkretnego modelu, więc na odległość nie kupuj.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości