czym zastąpić 2 rurkę.

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

czym zastąpić 2 rurkę.

Postprzez killah » 3 lut 2013, o 16:44

elo

nudzi mnie wieczne polerowanie 2 rurki od diesla. Zastąpiłbym ją jakimś remusem albo ulterem 2 rurką ale nie wiem czy basówki postrzegane są teraz jako wiocha?

Nie wiem co teraz jest w modzie ;d
killah
 

czym zastąpić 2 rurkę.

 

Postprzez Pro100 » 3 lut 2013, o 19:40

Załóż sobie od zetora z wygięciem rury do góry, nie na bok!
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez killah » 3 lut 2013, o 19:41

Pro100 napisał(a):Załóż sobie od zetora z wygięciem rury do góry, nie na bok!


dzięki moderatorze. Ten post mi na prawdę pomógł. Plusik leci..


... nie
killah
 

Postprzez Pro100 » 3 lut 2013, o 19:46

Stary sorry ale nie mogłem sie powstrzymać jak przeczytałem: "czy basówki są postrzegane jako wiocha? nie wiem co teraz jest w modzie"

To nie ciuchy :lol:

PS: dzięki za plusik (nawet obeszło się bez pw o prośbę jego dodania)
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez killah » 3 lut 2013, o 19:50

Pro100 napisał(a):Stary sorry ale nie mogłem sie powstrzymać jak przeczytałem: "czy basówki są postrzegane jako wiocha? nie wiem co teraz jest w modzie"


dla mnie to akurat ważne pytanie bo mam uprzedzenie do wieś tuningu. Wiele osób odeszło od basówek w tym i ja. Tylko że mi już się znudziło użeranie z 2rurką. Dlatego myślę o delikatnym basie z jakiegoś remusa albo ultera
killah
 

Postprzez Pro100 » 3 lut 2013, o 20:19

Jak dla mnie jak ktoś chce się bawić w zmianę tłumika to albo najzwyklejsza prosta dwururka, albo dwururka lekko ścięta dla mnie to najlepsze tłumiki ogólnie do wszystkich aut, nie żadne powyginane rynny...
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Lobus » 3 lut 2013, o 21:05

http://allegro.pl/vw-golf-iii-vr6-turbo ... 58255.html wydaję mi się, że to jest jedyne i najlepsze wyjście.
Ewentualnie końcówki same od s3.
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez killah » 3 lut 2013, o 21:26

Lobus napisał(a):http://allegro.pl/vw-golf-iii-vr6-turbo-tlumik-koncowy-kwasowk-i2924158255.html wydaję mi się, że to jest jedyne i najlepsze wyjście.
Ewentualnie końcówki same od s3.


hmm warty uwagi. Ciekawe czy mają środkowe do golfa też :D
killah
 

Postprzez Opik » 3 lut 2013, o 21:38

http://allegro.pl/remus-tlumik-uniwersa ... 39258.html

są podobne (końcówka) ale sporo taniej, tylko musiałbyś po sklepach poszukać bo na allegro nie bardzo coś jest

ja mam końcowy oryginał Remusa i jestem zadowolony, dźwięk jest super, trochę mocniej mruczy niż seria, a nie ma tego rzępolenia magicznych "sportowych" wydechów za 100zł :roll:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez killah » 3 lut 2013, o 21:40

Opik napisał(a):http://allegro.pl/remus-tlumik-uniwersalny-tanio-promocja-wroclaw-i2964739258.html

są podobne (końcówka) ale sporo taniej, tylko musiałbyś po sklepach poszukać bo na allegro nie bardzo coś jest

ja mam końcowy oryginał Remusa i jestem zadowolony, dźwięk jest super, trochę mocniej mruczy niż seria, a nie ma tego rzępolenia magicznych "sportowych" wydechów za 100zł :roll:


remus to remus. klasa :P to musi ładnie mruczeć. Musiałbym poczytać opinię na temat tego tłumika co podałeś wcześniej. Jak z dźwiękiem itp. Te rury wydają się trochę dużawe i dlatego się waham.
killah
 

Postprzez witboy » 4 lut 2013, o 04:17

jezeli tlumik to napewno nie owal ... wg mnie nie do golfa

ja zaczne polowac na remusa jest jeden na allegro ale 350 za taki szmelc nie wydam, bo uzywka to uzywka ale chora cena, jedynie do mk3 to wlasnie 2 koncoweczki i remusik ok ale tez musi ladnie byc spasowany bo w przeciwnym razie kaplica


albo zrob jak ja pomaluj wydech na czarno ;d jutro zdj dam ;d
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez killah » 4 lut 2013, o 07:40

witboy napisał(a):jezeli tlumik to napewno nie owal ... wg mnie nie do golfa

ja zaczne polowac na remusa jest jeden na allegro ale 350 za taki szmelc nie wydam, bo uzywka to uzywka ale chora cena, jedynie do mk3 to wlasnie 2 koncoweczki i remusik ok ale tez musi ladnie byc spasowany bo w przeciwnym razie kaplica


albo zrob jak ja pomaluj wydech na czarno ;d jutro zdj dam ;d


tak zrobiłem na zimę :D tylko już rudą przebija xD
killah
 

Następna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości