Coz tym zrobic :/ ?????

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Coz tym zrobic :/ ?????

Postprzez Lukasz007 » 11 paź 2008, o 19:30

Witam wszystkich mam pytanko odnoosnie mojego lakieru na masce i tym elemencie pod grilem (pasku).Maska jest do polowy podziurawiona od kamieni widac tylko podklad bialy i w niektorych miejscach zluszczyl mi sie metalic tzn ta powloka bezbarwna pod grilem to samo ten pasek tylko o wiele gorzej myslalem na dokupieniem farby do niego podlaniu wszelkich dziurek i ubytkow papier 2500 na mokro i polerka tylko nie wiem czy jest sens bo dziurki sa praktycznie 1 na 2.Znacie moze przyblizone ceny pomalowania takiej machy tego pod grilem ??.Kolor metalik granatowy kod to koncowka z tego co pamietam 5Y.Z dachem tez chcialbym zrobic poniewaz jest bialy polerowalem go ale to nic nie daje tylko polysk a smuge biala dalej widac jaka by byla cena takiej profesionalnej polerki ??.I ostatnie moje pytanie na tylniej klapie pod szyba byla robiona blacharka chyba wspawywana nowa blacha i malowanie wyszlo zajeb.... niestety po roku czasu pojawily sie od nowa tzw motylki (bable) a nad sama wycieraczka widac juz rdze mysle ze znowu tego ciac chyba nie trzeba ?? tylko zeszlifowac zakonserwowac i podmalowac bo za pol roku to pewnie palce tam bede wkladal :cry: .Doradzcie mi jakie by byly tego koszty u jakiegos lakiernika moze ktos juz cos takiego w swoim robil i mi cene chociaz przyblizy bo pomalu mnie to zaczyna denerwowac i szpeci dzike za wszystkie porady pozdr ;-) P.S jak ktos chce moge zdjecia dolaczyc poszczegolnych elementow do roboty
Lukasz007
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2008, o 16:27
Lokalizacja: Kraków

Coz tym zrobic :/ ?????

 

Postprzez Aro » 11 paź 2008, o 20:00

Konkretną cene trudno podać ... bo to zależy od regionu i od mechanika ... a jakiegoś znajomego nie masz który by Ci to ładnie :

1.Zeszlifował
2.Wyszpachlował
3.Położył podkład
4.Polakierował

:?:

bo w sumie do tego to sie nadaje tylko ... a średnie ceny malowania to 200 - 250 PLN za element (cały) , więc takie drobne poprawki aż tak drogo nie wyjdą ... napewno 1000 nie przekroczysz (cos pewnie do 400-500 PLN , kwestia rozmiaru "uszczerbków" i mechanika) więc spokojna głowa :hyhy:

a na przyszłość polecam tzw. BRA na maske , pozwoli uniknąć podobnych sytuacji z odpryskami , kamykami itp. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez sebinho » 11 paź 2008, o 23:51

Łukaszyk widze że jesteś z KRK ja własnie maluje swojego golfa i prowadzimy warsztat lakierniczy wapdnij do nas a zobaczymy co sie tam dzieje... jak by co to prądnicka 36 numer mojego fona 510210569. Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
sebinho
Badacz tematu
 
Posty: 177
Dołączył(a): 8 paź 2008, o 20:26
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lukasz007 » 12 paź 2008, o 10:52

Super jak znajde tylko chwile czasu napewno przyjade i zobaczymy co sie da z tym zrobic :-P Pozdr
Lukasz007
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2008, o 16:27
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości