clear czy black?

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

clear czy black?

Postprzez Allwall » 20 wrz 2008, o 17:55

mam golfa w bordowym kolorze bez malowanych zderzaków i zastanawiam sie czy zrobić wszystkie światła w "clear" czy w "black", doradźcie mi który styl bedzie bardziej pasował do tego koloru, ja planuje wstawić kierunki boczne clear, blendy black i kierunki przednie tez black w czarnym zderzaku do tego czarny grill bez znaczka i swiatła przednie z czarnym wkładem za to co do tyłu nie mam zadnych planów jaki kolor wybrać.
Allwall
 

clear czy black?

 

Postprzez Cysiu_NS » 20 wrz 2008, o 19:16

proponowal bym black klar zabardzo oblatany
tutaj masz golfa mojego kumpla bordowy z klarami wiec sobie zerknij jak to wyglada niestety niemam zadnego zdjecia z black
Obrazek
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Allwall » 20 wrz 2008, o 19:20

a wtedy na tył jakie dać z czarnym wkładem też? takie bym dał http://www.allegro.pl/item439904670_lam ... mocja.html

[ Dodano: 2008-09-20, 19:28 ]
to sobie kupie blendy czarne http://www.allegro.pl/item433875985_vw_ ... g_dym.html
kierunki czarne http://www.allegro.pl/item436021060_kie ... t_kpl.html
i lampy przednie http://www.allegro.pl/item433877630_vw_ ... e_hit.html
bedzie taki bordowo-czarny, dodatkowo wymienię wszystkie listwy i zderzaki na nowe czarne:)
Allwall
 

Postprzez Cysiu_NS » 20 wrz 2008, o 19:29

takie lampy nie sa fajne... poszukaj sobie lamp black magic albo innych z paleti helli ciemnych red magic itp
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez okman » 20 wrz 2008, o 20:56

nie no słuchaj daj grila tak jak na zdjeciu wyzej, lampy daj z czarnymi wkladami jak zamierzasz wydac troche kasy kup hella black ala golf iv, nie baw sie w lampy depo lub na licencji fk bo ladnie wygladaja a soczewki swieca fatalnie no chyba ze dokupisz zestaw hid, kierunki clear black ale nie takie jak oryginaly tylko z joma lub fk boczne sonar black, no ja tak to widze chyba ze srodek zderzaka puscisz w kolor to bedzie malina a na tyl nie dawaj tego co wyzej zranisz goofra, najlepiej tak jak kolega pisze cos z color magic...

dawaj foty na biezaco...
bedziemy doradzac...
Avatar użytkownika
okman
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 31 paź 2007, o 22:52
Lokalizacja: sandomierz

Postprzez Allwall » 20 wrz 2008, o 21:29

ok:) macie racje z tymi lampami hella magic kupie sobie takie ciemne zeby nie robić wsi tuningu tylko tak bardziej klasycznie:) narazie nie mam czego pstrykac bo stoi u mechanika bo leci olej z łaczenia skrzyni z silnikiem:/ i dopiero we wtorek go odbieram:) ale wstawie fotki tylko na jaki dział zebyście znaleźli potem:D?
Allwall
 

Postprzez okman » 20 wrz 2008, o 21:56

dzial moj golf tam dawaj wszystko.....
pozdro
Avatar użytkownika
okman
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 31 paź 2007, o 22:52
Lokalizacja: sandomierz

Postprzez Cysiu_NS » 20 wrz 2008, o 22:00

Kod: Zaznacz cały
macie racje z tymi lampami hella magic kupie sobie takie ciemne zeby nie robić wsi tuningu tylko tak bardziej klasycznie:)
nawet niewiesz jak bardzo ciesza mnie takie slowa :-)
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Allwall » 20 wrz 2008, o 22:20

hehe:) za bardzo kocham tego golfa zeby go skrzywdzić:D mam go az 4 dni:D pozdrawiaaam:D
Allwall
 

Postprzez Dziku » 23 wrz 2008, o 21:06

I o to chodzi bo golfa trzeba kochać :) Allwall moim zdaniem do bordowego na przód idealnie pasuja lampy in.pro z czarnymi środkami i soczewką(sam widziałem)Wogóle bordowy z czarnym sie super komponuje(moim zdaniem oczywiście) ale to już kwestia gustu.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Dziku
Gaduła
 
Posty: 677
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 11:49
Lokalizacja: WPR

Postprzez wolfzan » 23 wrz 2008, o 22:39

Dziku87 napisał(a):moim zdaniem do bordowego na przód idealnie pasuja lampy in.pro z czarnymi środkami i soczewką


Ewentualnie można zaproponować lampy HELLA a'la MK IV BLACK. Sam mam takie, do tego ciemne blendy, ciemne boczne kierunki i tylne lampy seryjnie ciemne i jest gites. Do Twojego koloru taki zestaw byłby niezły :-)
wolfzan
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 wrz 2008, o 10:59
Lokalizacja: Nisko/Wrocław

Postprzez Allwall » 24 wrz 2008, o 12:48

na tył hella black jak w gti:)
Allwall
 

Następna strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości