1.9 TD co z nim mozna zrobic

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

1.9 TD co z nim mozna zrobic

Postprzez mikoz » 29 lis 2007, o 19:29

Witam za kilka dni bede posiadaczem ww. maszynki jest w stanie idealnych usterek wiec nie piszcie "zainwestuj w naprawy" mianowicie bede miał 800zł na początek na jakis"tuning" ze, chciałbym jakies basowe brzmiennie czy do tego wystarczy koncówka tłumika Ulter np czy cały tłumik trzeba wymienic ,no i chciałbym go delikatnie obnizyc pomóżcie mi ,a najlepiej z linkami do danych częsci nie znam sie i nie wiem jaki np tłumik do Diesla czy jest jakas różnica czy niema..acha i dokładki zderzaków tez bym chciał starczy mi te marne 800zł??,prosze odpiszcie znawcy deutschwagenów
mikoz
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lis 2007, o 20:28
Lokalizacja: Zielona Góra

1.9 TD co z nim mozna zrobic

 

Postprzez kajtek » 30 lis 2007, o 13:52

Wg. mnie najpierw sobie wymień olej wszystkie filtry, płyny jeśli jest taka potrzeba rozrząd (do td jest nie drogi) podstawowe rzeczy trzeba zrobić (chyba że już to zrobiłeś albo ktoś za Ciebie), a nie że auto które ma kilkanaście lat jest idealne i nie trzeba nic robic.Później jak zostanie kasa reszte sobie przeznacz przykładowo te nakładki czy co tam chciałeś...Obniżenie zawieszenia to raczej wiekszy koszt chyba że załatwisz sobie w miare tanio pozdro...
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Mayk » 13 gru 2007, o 14:41

Kajtek, ma racje. jakie jest sprawne to sie okaze jak zaczniesz nim jezdzic osobiscie.A jak sa te autka sprawne to widac w postach na tym forum.Lepiej sprawdz maszynke gdzies u znajomego mechanika bo mozesz byc stalym bywalcem forum z postem HELP... ;-)

[ Dodano: 2007-12-13, 13:47 ]
a tak zapomnialem...za 800 zl zrob tuning wizualny,galka,dywaniki,pokrowce itd. Mechanike narazie zostaw bo to juz sa koszty ktorych nigdy nie odzyskasz wiec rob to z glowa ;-)
Avatar użytkownika
Mayk
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 8 lis 2007, o 10:05
Lokalizacja: 64-100 Leszno

Postprzez Aro » 13 gru 2007, o 15:30

sama nak?adka ,ko?vówka na t?umik nieda Ci bassowego brzemiania , konieczne b?dzie wymienienie ca?ego wydechu. no i tak jak poprzednicy ... pierw wymiana p?ynów , filtrów i pasków ,a potem zabawa w tuning .. pozatym tuning mechaniczny na zime to niezbyt trafny pomys?... ja zajmuje sie wlasnie wnetrzem bo tez od niedawna mam Golfa narazie zalozylem audio i podswietlenie indiglo bedzie w nastepnym tygodniu ... pierwsze co zrobilem po zarejestrowaniu autka to wymiana wlasnie podstawowych rzeczy jak wczesniej pisalem. pzdr.
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości