ZNIKAJACY PŁYN CHŁODZĄCY

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

ZNIKAJACY PŁYN CHŁODZĄCY

Postprzez buffalo » 18 lis 2007, o 22:52

Witam wszystkich. Od września jestem posiadaczem golfa 3 1.9 gtd jak narazie nie miałem wiekszych problemów z autkiem do tej pory. Po wymianie płynu chłodzacego zauwazyłem ze sukcesywnie go ubywa a nie widac zadnych sladów wycieku a silnik nie dymi pali za pierwszym razem nie grzeje sie (ostatnio stałem 30 minut w korku i temp. 75 stopni i nie podskoczyła).
Tak wogóle to wlałem tego płynu koło 4 litrów a w ksiażce pisze ze ma byc koło 6 ??pozdrawiam
buffalo
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 lis 2007, o 22:42
Lokalizacja: Bytom

ZNIKAJACY PŁYN CHŁODZĄCY

 

Postprzez kajtek » 18 lis 2007, o 23:00

Też mam gtd i ja nalałem dokładnie 6 litrów płynu (kupiłem 5l było mało musiałem dokupić 1l) i teraz jest w normie.Wg mnie to poprostu za mało nalałeś tego płynu (ja też po odpaleniu i rozgrzaniu silnika jeszcze raz dolewałem) i powinieneś uzupełnic teraz...
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez opolanin » 18 lis 2007, o 23:29

4 litry to za malo, najprawdopodobniej masz zapowietrzony uklad chlodzenia a z biegiem czasu sie odpowietrza i dlatego musisz dolewac plynu ale nie sugeruj sie moja wypowiedzia zaczekaj niech sie inni wypowiedza
opolanin
 

Postprzez buffalo » 19 lis 2007, o 16:38

SPRAWA SIE WYJASNIŁA GŁOWICA JEST SZCZELONA BO NA ZAGRZANYM SILNIKU KOPCI SIE Z NIEJ JAK Z OGNISKA. NAJPRAWDOPODOBNIEJ TEGO NIE BYŁO WIDAC BO DZIURA JEST TAK MAŁA ZE TO CO WYLECI ODRAZU PARUJE
buffalo
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 lis 2007, o 22:42
Lokalizacja: Bytom


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości