Wzrost spalania

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez JotKa » 17 gru 2007, o 21:07

Ceramizer, to srodek stosowany do skrzyni biegow, silnika, ukladu wspomagania oraz paliwa. Sa rozne rodzaje. Najprosciej wpisac w google "ceramizer" i wszystko wiadomo. Nadaje sie szczegolnie do lekko juz sfatygowanych silnikow, pokrywajac powierzchnie trace powloka eliminujaca tarcie do minimum. Uszczelnia, wygladza itd. Coz, troche to kosztuje, ale warto.
Reszta info na www.ceramizer.pl

Pozdrawiam
Samochód jest dla mnie, a nie ja dla samochodu.
Avatar użytkownika
JotKa
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 23:21
Lokalizacja: Pomorskie

 

Postprzez opolanin » 23 gru 2007, o 16:19

jotka takie dobre to jest?? chyba zapodam sobie ten ceramizer
opolanin
 

Postprzez nawrot » 21 sty 2008, o 23:50

Witam ... Jezeli chodzi o spalanie to mam taki sam problem... Mam golfine z 92.. wiem wiem stary ale.. jary =D co 9 tysi wymieniam olej i filtry. W lato 2006 palil 5 litrow w miescie w lato 2007 palil 6,5 w miescie.. wiem dokladnie poniewaz co dzien jezdze ok 200 km do pracy w jedna strone 50km i troche po pracy. Teraz w zime pali jakos z 8 litrow :/ Kazdy mechanik twierdzi ze wtryski leją, ale dymu z rury niema :/ Kiedys tankowalem 5 l i jechalem 100 km dzis tankuje 5 l i jade 60 :/ KTOŚ WIE O CO W TYM CHODZI ? ;(
nawrot
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 sty 2008, o 21:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JotKa » 27 sty 2008, o 21:31

nawrot, Przede wszystkim należy sprawdzić, czy nie ma gdzieś wycieków: przewody, złącza, bak, pompa paliwowa itd. Następnie sprawdzić kąt wtrysku (tekst wyżej), wtryskiwacze.
Ceramizer też może pomóc, ale na efekty trzeba trochę poczekać i ostrożnie jeździć, jak na dotarciu. Obroty nie mogą przekraczać 2700 i tego trzeba pilnować na każdym biegu.

Powodzenia i pozdrawiam
Samochód jest dla mnie, a nie ja dla samochodu.
Avatar użytkownika
JotKa
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 23:21
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez opolanin » 27 sty 2008, o 21:54

he he obroty do 2700 to ja tak normalnie moim dieselkiem jezdze zamula ale sobie pieknie klekocze
opolanin
 

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości