Chwilowo wzrastają obroty 1.9 TDI AHU

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Chwilowo wzrastają obroty 1.9 TDI AHU

Postprzez Matt91 » 1 kwi 2016, o 09:47

Bry! Silnik 1.9 AHU - Problem jest taki, że przy odpaleniu wzrastają chwilowo obroty do 2tys potem juz normalnie pracuje, ale mocy nie ma...

Pierwszy raz zdarzylo mi sie to jakies 15tys km temu, wystarczylo odkrecic zaworek na pompie przedmuchac i gra na nowo, drugi raz zdarzylo mi sie to tydzien temu i znowu wystarczylo tylko przedmuchac ten zaworek zeby silnik zaczal normalnie pracowac. Mieliście moze takie przypadlosci? Jeden mechanik mowi, zebym tego nie wymienial - przyjechac przedmuchac i tyle (zamienniki sa kijowe), drugi mowi ze pompa sie pewnie konczy, piłuje ją w srodku i opiłki sie zbierają. Nie ma jakieś wielkiej spiny o tą awarie ale jak kazdy szanujący swoje autko chce cos z tym zaradzić.

Dodam ze silnik ma obecnie 134tys przebiegu i uprzedzając wasze smiechy hihy ze nie jest mozliwy taki przebieg i ze obrócił sie juz dwa razy :P samochod mam od znajomej rodzinki, kupili go w 1997 jako nówke i sprzedali mi go 2 lata temu.
Matt91
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 kwi 2014, o 19:15
Lokalizacja: Żywiec

Chwilowo wzrastają obroty 1.9 TDI AHU

 


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości