Wolno spadające obroty po wymianie pompy

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Wolno spadające obroty po wymianie pompy

Postprzez bonyr2 » 19 sty 2013, o 23:05

Witam, mam takie pytanie( bo dałem do zrobienia samochód bo miał problemy z odpalaniem ( trzeba było gazować żeby odpalał , ale to nie istotne ) i podobno dali do renowacji pompę wtryskową i wgrali nowy program na komputer bo tamten coś nie dawał rady bo jakieś inne części były czy modyfikacje. I Teraz Gdy przygazuje się np do 3,5 tys obrotów to obroty spadają bardzo wolno nawet z 3 -4 sekundy, a na dodatek są chyba zbyt duże obroty na biegu jałowym ustawione bo ponad 1tys.. Dodam że przed naprawami było normalnie ( obroty spadały normalnie i obroty był też niższe ). I teraz moje pytanie brzmi czy to może być wina wtrysków ? Głownie tyczy się spadania z obrotów. Bo "niby" po wymianie wtryskówm ma być dobrze. Ale przed naprawą pompy wtryskjowej obroty spadały normalnie więc coś mi nie pasuje czy ten mechanik czasem jakiś trefny nie jest ....

Silnik 1.9 TDI 90 KM silnik 1Z 1994r.


Pozdrawiam i liczę na jakieś sugestie.
bonyr2
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 lut 2011, o 00:04
Lokalizacja: Toruń

Wolno spadające obroty po wymianie pompy

 

Postprzez przemo1251 » 19 sty 2013, o 23:55

masz jakieś potwierdzenie, że pompa była regenerowana? Ile kosztowała sama regeneracja pompy?

Co do problemu:
Za wysoka dawka jest ustawiona, na 99%
przemo1251
Czytacz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 8 kwi 2012, o 21:16
Lokalizacja: Pukinin

Postprzez Vengazo » 20 sty 2013, o 00:10

Jeżeli masz jakiś dokument/fakturę/paragon od nich idź i każ im to naprawić i nie ma,że tego nie zrobią. Mówisz,że po wyjechaniu od nich tak zaczęło się dziać i mają to sprawdzić.
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 13 gości