uszczelniacz

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

uszczelniacz

Postprzez elgrea » 6 lis 2007, o 18:17

co sądzicie o uszczeniaczach które dodaje się do układu chłodzącego (tam gdzie wlewa się płyn chłodniczy) czy mogę tym spieprzyc autko ?? czy pomogę mu w uszczelnieniu przewodów no bo gdzieś mi tam ubywa płyn chłodniczy ;-)
P.S. jestem kobietą dlatego piszę mało fachowym językiem :-P
elgrea
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lis 2007, o 17:58
Lokalizacja: gliwice

uszczelniacz

 

Postprzez andisz » 7 lis 2007, o 18:01

witam jeżeli uszczelniacze to firmowe i płynne dolewać po 2 nakrętki, a nie od razu całą flachę.
Jak duży wyciek to i tak nic nie zrobisz. pozdrawiam andisz :roll:
andisz
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 25 lip 2007, o 12:47
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez ted3 » 7 lis 2007, o 20:36

Uszczeniaczami jest szansa usunąć niewielki wyciek płynu w chłodnicy ale nie na przewodach.
ted3
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 26 cze 2007, o 10:57
Lokalizacja: wielkoplska

Postprzez elgrea » 9 lis 2007, o 09:50

a jeżeli wyciek jest w okolicach uszczelki pod głowicą?? to chyba wyjścia nie ma i trzeba będzie ją wymienić :(
elgrea
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lis 2007, o 17:58
Lokalizacja: gliwice

Postprzez opolanin » 22 lis 2007, o 22:56

zasada jest taka jesli wyciek jest spod uszczelki od glowicy to nie ma na co czekac niezaleznie co wycieka olej lub ciecz chlodzaca, trzeba ja wymienic a uszczelniacze mi pomogly zlikwidowac drobne nieszczelnosci chlodnicy, pozdrawiam,
opolanin
 

Postprzez buffalo » 24 lis 2007, o 01:16

Witam!! ja odradziłbym uzywania jakich kolwiek uszczelniaczy itp bo po pierwsze regeneracja chłodnicy nie jest az tak wcale droga koło 60 zł a po 2-gie przez takie uszczelniacze jechał cała droge do Niemiec 90km/h bo uszczelniacz zalepij mi poł chłodnicy i nie było odpowiedniego chłodzenia. POZDRAWIAM
buffalo
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 lis 2007, o 22:42
Lokalizacja: Bytom

Postprzez opolanin » 24 lis 2007, o 10:17

bufallo cenna porada, byc moze ja sie spotkalem z jakims dobrym preparatem bo troche kosztowal ale zapewniam cie ze moja golfina nie ma problemu z chlodzeniem a tego preparatu dawalem bardzo malo ale na przyszlosc nie bede stosowal , pozdro
opolanin
 


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości