tmiming 1.9td aaz

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

tmiming 1.9td aaz

Postprzez kostek678 » 28 lis 2012, o 01:16

szperając po internecie znalazłem coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=E94z8xBf ... myAvu99Z1Q


Jak to wykonać i co to daje ?
Prosił bym o opis dokładny co i jak zrobić...
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

tmiming 1.9td aaz

 

Postprzez Szheyk » 29 lis 2012, o 00:39

To się chyba komuś zepsuło i jest to Bleee
A ty chcesz u siebie tak zrobić?

Wieś tańczy i śpiewa...
Avatar użytkownika
Szheyk
Badacz tematu
 
Posty: 218
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 16:12
Lokalizacja: NEL

Postprzez Krystian1986x » 29 lis 2012, o 17:53

Takie komentarze jak powyzej ze wies tanczy i spiewa powinny byc usuwane przez moderatorów, nic ta odpowiedz nie wnosi, prowokuje do klotni i nic więcej.

Moim zdaniem wydech naprawde fajny, sam jestem ciekaw jak jest to zrobione, wyglada na jakas mała przerobke, ciekawe tylko czy jest to dozowolone, podoba mi sie nawet bardziej niz wyjace benzyny ktorych do okola jest pełno.

Wydech troche ma odgłos jak w rajdowce, nie chce mi sie wierzyc ze na tyle forumowiczow nikt nie potrafi sie wypowiedziec w tym temacie.

[ Dodano: 2012-11-29, 17:00 ]
Dobrze by było wiedziec czy jest to wlasna przeerobka czy zamantowanie czegos..wlasnie czego, z nazwy filmiku tmiming nie wiele da sie wywnioskowac...
Krystian1986x
Czytacz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 22:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kostek678 » 30 lis 2012, o 12:22

Szheyk napisał(a):To się chyba komuś zepsuło i jest to Bleee
A ty chcesz u siebie tak zrobić?

Wieś tańczy i śpiewa...




Zapraszam do bolesławca pokaze ci jak wieś tańczy i śpiewa ... kozaku za dyche

[ Dodano: 2012-11-30, 11:25 ]
Krystian1986x napisał(a):Takie komentarze jak powyzej ze wies tanczy i spiewa powinny byc usuwane przez moderatorów, nic ta odpowiedz nie wnosi, prowokuje do klotni i nic więcej.

Moim zdaniem wydech naprawde fajny, sam jestem ciekaw jak jest to zrobione, wyglada na jakas mała przerobke, ciekawe tylko czy jest to dozowolone, podoba mi sie nawet bardziej niz wyjace benzyny ktorych do okola jest pełno.

Wydech troche ma odgłos jak w rajdowce, nie chce mi sie wierzyc ze na tyle forumowiczow nikt nie potrafi sie wypowiedziec w tym temacie.

[ Dodano: 2012-11-29, 17:00 ]
Dobrze by było wiedziec czy jest to wlasna przeerobka czy zamantowanie czegos..wlasnie czego, z nazwy filmiku tmiming nie wiele da sie wywnioskowac...



jest to przeróbka pompy wtryskowej opisana na angielskich stronach lecz chaotycznie ,, na filmiku kolega ma przelotowy wydech a ogólnie chodzi o kąt wtrysku i ciśnienie na pompie .. pisałem do gościa ale nie odpowiedział jeszcze ,, bardzo fajna przeróbka od niskich obrotów można uzyskać duży przyrost mocy względem obrotów ....
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez Krystian1986x » 30 lis 2012, o 15:35

a jak uzyskac tylko ten odgłos pomijajac juz nawet wzrost mocy? bo odgłos naprawde fajny, czy to tylko kwestia wydechu?
Krystian1986x
Czytacz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 22:44
Lokalizacja: Kołobrzeg


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości