tdi 1z wypadanie zapłonów na zimnym

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

tdi 1z wypadanie zapłonów na zimnym

Postprzez krzyś » 10 paź 2013, o 16:41

Witam panowie mam problema jak w temacie na zimnym mam takie wypadanie zapłonów nie równa praca silnika. Wiec, układ paliwowy sie napewno nie zapowietrza świece ok(teraz bez nich powinien palić)nowe końcówki wtrysków kąt wtrysku czy przyspieszony czy opóźniony to efekt ten sam wiec zostało mi sprawdzić kompreche oraz klin na wale no właśnie kąt wtrysku sie nie zmienia na vagu koło ma bardzo delikatne drgania i czy może to byc jego wina problem jakby ostatnio sie nasila albo takie moje wrażenie. Dodam że problem występuje odkad mam golfa czyli 3 lata wcześniej sobie nic z tego nie robiłem bo w takich temp jak dziś czyli ciepło palił bez problemu a dziś po 8 godzinach po robocie odpalił od kopyta ale szarpal co dziwne po chwili szarpania ecu załącza świece i mniej szarpie. Mozliwe żeby ścinało klin a kat wtrysku nie ulegał zmianie?
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

tdi 1z wypadanie zapłonów na zimnym

 

Postprzez krzyś » 30 paź 2013, o 14:41

speckom napisał(a):jakie te wtryski wsadziles ?
ustawione 2 cisnienia wtrysku ? czy tylko jedno na jakims próbniku ?
pompa po tym zabiegu była ustawiana ? rsw jakie ?


wtryski afn na starych było to samo,rsw 0.680 nastawnik z reni kąt ok dawka ok co by się nie robiło jest tak samo :-P zostało mi koło na wale do sprawdzenia i ecu ale już nie mam czasu na to wiec puki co musi palić ;-)
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez krzyś » 2 lis 2013, o 21:44

nie jest po modach a rsw jest takie bo nastawnik jest z reni a nie chciało mi sie ustawiac wiec zostawiłem takie i powiem tylko tyle mocy przybyło z dołu szczególnie :-P jeszcze jak dawka zjade w adaptacjach i podbije ja potem nastawnikiem to juz w ogóle szatann :mrgreen: tylko troche pod kapca :-D
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości