szarpanie autem

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

szarpanie autem

Postprzez qwerty » 30 lis 2007, o 12:21

Witam mam małe pytanie. od niedawna posiadam golfa
III 1.9 tdi i mam problem jadąc autem podczas spokojnej jazdy szarpie autem natomiast przy każdym gwałtownym użyciu pedału gazu wszystkie dolegliwości ustępują, aż do zmiany prędkości lub biegu wtedy zaczyna się wszystko od nowa. Nadmieniam, że wymieniłem filtr paliwa, pasek rozrządu i po podłączeniu do komputera i ustawieniu pompy wskazuje że jest ok ale tylko teoretycznie. dzięki za odpowiedź.
qwerty
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 12:08
Lokalizacja: widaczów

szarpanie autem

 

Postprzez Szymon » 2 gru 2007, o 14:53

Witam!
Czasami w golfikach nawala wężyk w zbirniku... Musiałbyś napisać mi tylko czy dzieje się tak niezależnie od tego ile Masz paliwa?? Czy tylko jak jest niski poziom?? Jeśli tylko jak jest niski poziom to raczej będzie ten wężyk..
Szymon
Czytacz
 
Posty: 62
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 08:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez qwerty » 4 gru 2007, o 09:13

witam nie miałem jeszcze zatankowanego pełnego baku ale nawet ok połowy baku jest paliwa i też szarpie. czytając wypowiedzi innych na forum dotyczących podobnego tematu zauważyłem iż wszystko sporowadza się do tego, iż może to być to co Pan twierdzi ponieważ zauważają powietrze w przewodzie paliwowym. zatankuję do pełna i sprawdzę oraz prześledzę stan przewodów palwowych.
qwerty
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 12:08
Lokalizacja: widaczów

Postprzez piootrek » 11 sty 2008, o 22:28

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.ph ... nastawnika



-------------------------
Pomogłem?Daj punkcik
Jeżeli to co napisałem Ci pomogło to ...:D
Avatar użytkownika
piootrek
Czytacz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 17 lis 2007, o 21:41
Lokalizacja: Kraków
Silnik: 1.4
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron