silnik głośno chodzi

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

silnik głośno chodzi

Postprzez gonzales » 13 sie 2013, o 10:19

Witam, otóż mam taki problem, silnik chodzi mi chodzi jak traktor po dodawaniu gazu, oddałem auto wcześniej dla mechanika, żeby sprawdził mi ciśnienie na tłokach, gościu z pewnością nie chce przyznać się do swego błędu, wiem ze to z jego winy bo przed oddaniem nie chodził tak głośno, gdzie tkwi problem?
gonzales
Czytacz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 cze 2011, o 21:54
Lokalizacja: Białystok

silnik głośno chodzi

 

Postprzez AdiK__ » 13 sie 2013, o 10:41

Może i banalne ale olej jest? ;p miałem przypadek w audi, koleś przyjechał i mówi że coś głośno pracuje ja na bagnet a tam sucho :shock:
Avatar użytkownika
AdiK__
Members
 
Posty: 1637
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 15:49
Lokalizacja: Sokółka
Rocznik: 2003
Silnik: AVF+
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez gonzales » 13 sie 2013, o 10:46

jest olej, wcześniej było wszystko git a teraz wstyd doddac gazu o 4 rano .... co może być jeszcze?
gonzales
Czytacz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 cze 2011, o 21:54
Lokalizacja: Białystok

Postprzez krzyś » 2 lis 2013, o 21:57

speckom autor tematu nie pisze nic o wymianie rozrządu :zdziwko:

zobacz czy masz padpieta kostke od 3 wtryskiwacza albo czy kabel nie uszkodzony ;-)
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez krzyś » 8 lis 2013, o 19:30

speckom napisał(a):
krzyś napisał(a):speckom autor tematu nie pisze nic o wymianie rozrządu :zdziwko:

zobacz czy masz padpieta kostke od 3 wtryskiwacza albo czy kabel nie uszkodzony ;-)


czy ja napisalem ze chodzi o wymiane rozrządu ? ,moze mial kiedys wymieiany poprostu i mu nie ustawili ,zreszta nawet jak by próbowali to widzialem w kilku warsztatach ,że źle to robią i nie umieją.



autor napisał ze zaprowadził samochód do mechanika w celu sprawdzania spręzania i że przed chodził normalnie wieccc.....albo zbieg okolicznosci albo wina mechanika
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Corki » 17 lis 2013, o 22:35

Ja miałem podobnie, ale to przez brak oleju :D
Corki
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 16:14
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości