Rozrusznik nie kręci 1.9 GTD

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Rozrusznik nie kręci 1.9 GTD

Postprzez Szheyk » 25 lis 2012, o 18:20

Witam mam problem ponieważ gdy skończyła mi się ropa po zalaniu 10 L chciałem odpalić go , oczywiście żeby odpalił to trzeba jej trochę napompować więc kręciłem rozrusznikiem z 10 sekund i już jak załapywał to zgasł i jak chcę teraz zakręcić rozrusznikiem to nic nie słychać nie ma żadnych oznak ;/
Co to może być ?
Avatar użytkownika
Szheyk
Badacz tematu
 
Posty: 218
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 16:12
Lokalizacja: NEL

Rozrusznik nie kręci 1.9 GTD

 

Postprzez DZOLO » 25 lis 2012, o 19:50

Hmm... elektrykiem nie jestem ale może w skutek nadmiernego kręcenia przegrzały się kable na klemach bądz na styku w rozruszniku ewentualnie na masie . Możliwe też , że mógł paść przekażnik o ile takowy istnieje od rozrusznika. Spróbuj zdjąć wsuwkę z rozrusznika ta jednopinowa która wzbudza elektromagnes , weż przewód jakikolwiek i wrzuć napięcie + z aku na ten pin w elektormagnesie. Jeśli zadziała można wykluczyć rozrusznik i szukać przyczyny w instalacji.
[scroll]Mój Golfik - powolna odbudowa[/scroll]

Uwaga! Warning! Achtung! Wnimanie!

Św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.
DZOLO
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 21:41
Lokalizacja: z nad morza

Postprzez Szheyk » 25 lis 2012, o 20:53

http://w116.wrzuta.pl/film/0vaALIjvXjj/ ... nik_szheyk

Jak odpalam to nie ma ani drgania rozrusznika

[ Dodano: 2012-11-26, 08:55 ]
Dając na niego + to jest tylko mała iskra . nic więcej , może to wina kostki stacyjki ?
Avatar użytkownika
Szheyk
Badacz tematu
 
Posty: 218
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 16:12
Lokalizacja: NEL


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości