Rorzad jak ustawic !!!!!!!!

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Rorzad jak ustawic !!!!!!!!

Postprzez Krakeers » 4 mar 2013, o 20:41

Ssiemanko dzis sie rozpisywac nie bede bardzo zalezy mi na czasie musze miec na jutro samochod wiec mam do was wielka porzbe o pomoc !!.z Góry dziekuje
otoz przed wczoraj szczelil mi pasek rozrzadu orazu zgasl nie palilem wiecej sciaglem czapke do rogeneracji jutro o godzinie 7 mam do odbioru nic sie praktycznie nie stalo ale juz sobie wymienie uszczelke przy okazji to szczegoł najgorszym problemem jest to ze nie wiem jak teraz mam zlozyc rozrzad kupilem caly zestaw wraz z pompa. co teraz mam zrobic?? bardzo prosze o pomoc dziekuje za uwage pozdrawiam i czekam na szybkie odpowiedzi


Pomocy @!@@
Majster
Krakeers
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Lokalizacja: sosnowiec

Rorzad jak ustawic !!!!!!!!

 

Postprzez Pozor » 4 mar 2013, o 21:14

yyy :-| potrafisz ściągnąć głowicę a nie potrafisz rozrządu ustawić ? Trochę dziwne według mnie ale od tego jest forum żeby sobie pomagać http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141834 tu masz na temat znaków rozrządu z zdjęciami to że nie masz tej górnej rolki to nie przejmuj się bo tylko w tdi występuje a układ rozrządu jest identyczny także jeżeli mówisz że zaworów nie dogoniło to masz mega farta :hyhy:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez Krakeers » 4 mar 2013, o 21:18

tak mi powiedzieli w firmie ktorej oddalem glowice zawory nie przepuszczaja wszystko cacy zrobili planowanie tylko i czysczenie gruntowne . A kolego rozrzad ustawic na cechy to nie problem ale jak mam ustawic pompe wtryskowa ?? podobno jakas lampa potrzebna pierwszy raz w dielesu rozrzad wymieniam.
Majster
Krakeers
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez Pozor » 4 mar 2013, o 21:50

a no to teraz jaśniej ;-) ustawienie kąta wtrysku to już tylko aparatem ale przecież pompy nie trzeba wyciągać żeby głowice wyciągnąć po prostu ustawiasz na zanakach dałem ci link gdzie masz zdjęcia znaków rozrządu jak pompe ustawisz na znak czyli wstawisz kołek blokujący to problemu nie będzie z odpaleniem tylko jeszcze wałek i wał rozrządu ustawić i powiniem odpalić :ok: .O ile dobrze skręcisz głowicę to problemów nie będzie .
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez brzesiu » 4 mar 2013, o 21:59

Składasz wszystko na znaki naciagasz na oko tak zeby leciutko sie pasek uginał a pompe ustawiasz wedłuch vaga.
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego firmowego Bloga https://www.rabbittranspoland.com/pl/blog a gdyby ktoś potrzebował taksówki na lotnisko w Gdańsku zapraszam na stronę https://www.rabbittranspoland.com/pl
brzesiu
Badacz tematu
 
Posty: 298
Dołączył(a): 31 sty 2013, o 16:04
Lokalizacja: Gdańsk
Rocznik: 1993
Silnik: 1z
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Pozor » 4 mar 2013, o 22:18

według vaga to w twoim silniku kolego ale tu jest mowa o TD gdzie pompe się ustawia aparatem do ustawiania kąta wtrysku choć nie mam pojęcia po cholerę przy ustawianiu rozrządu ustawiać kąt wtrysku :-| dopóki nie odkręcisz pompy to kąt wtrysku się nie zmieni
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez Krakeers » 4 mar 2013, o 22:40

To wkoncu panowie jak mam to skladac wytlumaczy mi ktos to dokkladniej bo nie ogarniam narazie z gory dziwkuje
Majster
Krakeers
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez AdiK__ » 4 mar 2013, o 23:41

Obrazek
Avatar użytkownika
AdiK__
Members
 
Posty: 1637
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 15:49
Lokalizacja: Sokółka
Rocznik: 2003
Silnik: AVF+
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Krakeers » 4 mar 2013, o 23:43

Panowie pomocy jak mam ustawic ta pompe wtryskowa co to znaczy na waga ?? U. na. Walku cecha znajduje się na kole Zembatym. ??.
Majster
Krakeers
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez brzesiu » 4 mar 2013, o 23:45

Pozor napisał(a):według vaga to w twoim silniku kolego ale tu jest mowa o TD gdzie pompe się ustawia aparatem do ustawiania kąta wtrysku choć nie mam pojęcia po cholerę przy ustawianiu rozrządu ustawiać kąt wtrysku :-| dopóki nie odkręcisz pompy to kąt wtrysku się nie zmieni


Dla swietego spokoju. wiem ze sa tacy co nigdy nie ustawiają i lataja z za późnym albo za wczesnym.

Fakt jest taki ze mimo standaryzacji każdy pasek ma nieco inna długość poza tym kwestia napiecia napinacza i juz mamy kilka oczek w jedna albo druga stronę ;)
brzesiu
Badacz tematu
 
Posty: 298
Dołączył(a): 31 sty 2013, o 16:04
Lokalizacja: Gdańsk
Rocznik: 1993
Silnik: 1z
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Krakeers » 5 mar 2013, o 10:49

Panowie pomocy jak mam ustawic ta pompe wtryskowa co to znaczy nawaga

kole Zembatym.

_________________ panowie bo zaraz chcę składać pomocy??
Majster
Krakeers
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez Pozor » 5 mar 2013, o 12:28

na vaga to znaczy że przez komputer ale tu nie ma mowy o vagu bo silnik Td nie ma połączenia nawet nie ma sterownika więc i tak vag nic nie zdziała a co do ustawiania pompy dałem ci link wszystko jest tam opisane nawet kolega adik dał ci jasny obraz a jeżeli nie umiesz wyczytać z tego to jak chcesz ustawić rorząd bo na zdjęciu adika już jaśniej wyjaśnić się nie da
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Następna strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości