Rano po zapaleniu kontrolka cisnienia oleju mignie 4, 5 razy

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Rano po zapaleniu kontrolka cisnienia oleju mignie 4, 5 razy

Postprzez thunder10 » 27 gru 2007, o 16:57

Mam silnik 1,9 TD i po pierwszym zapaleniu rano kontrolka nie gasnie odrazu tylko mignie 4,5 razy i nie wiem co jest tego przyczyną jak kupilem golfa to odrazu tak mial, moze to pompa oleju ? Przy kolejnych zapaleniach kontrolka albo gaśnie odrazu albo mignie 1 albo 2, moze ktoś sie sptkal z czyms takim ??
thunder10
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 22:35
Lokalizacja: Szydłowiec

Rano po zapaleniu kontrolka cisnienia oleju mignie 4, 5 razy

 

Postprzez opolanin » 27 gru 2007, o 17:07

mam tak samo jak ty, bylem u elektromechanika i powiedzial ze mam do wymiany jakas kostke w alternatorze, bylem u mechanika i cisnienie jest oki i czujnik tez wiec elektomechanik mial racje. a czy obrotomierz nie szwankuje???
opolanin
 

Postprzez thunder10 » 27 gru 2007, o 23:02

U mnie wszystko gra, zegary wporządku obrotomierz tez, cisnienie tez mierzyłem i wporzadku ale słyszlem ze to moze byc taki zaworek w pompie, jestem elektronikiem wiec altenator sprawdzilem i wporzadku, tylko ta kontrolka, najgorzej rano bo to jednak kilka sekund a silnik mam wporzadku i szkoda mi go, chyba szykuje sie na wymianę pompy oleju i uszczelki a nie slychac u ciebie zaworów rano ?
thunder10
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 22:35
Lokalizacja: Szydłowiec

Postprzez opolanin » 27 gru 2007, o 23:09

teraz mam autko zepsute chodzi jak traktor, musze do mechanika
opolanin
 


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości