Pytanie banał: jak zobaczyć czy w golfie jest ABS??

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez lukas2087 » 15 sie 2008, o 17:38

ja tez nie mam ABSu i da sie tez bez tego zyc wazne ze jest wspomaganie
Łukasz.
Avatar użytkownika
lukas2087
Badacz tematu
 
Posty: 215
Dołączył(a): 19 paź 2007, o 18:21
Lokalizacja: Wroclaw/ Twardogóra

 

Postprzez DrSzpila » 15 sie 2008, o 18:20

darkker napisał(a):ja tez nie mam ABSu i da sie tez bez tego zyc wazne ze jest wspomaganie
A ja zupełnie NIC NIE MAM :lol: , ale jeździ normalnie da się żyć, kierownica chodzi lekko a za to mała masa i jest zwinny :evil: :mrgreen:
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez audi1986 » 15 sie 2008, o 18:25

zdejmij kolo jesli w zwrotnice wchodzi czujnik to masz abs
Ostatnio edytowano 23 sie 2008, o 23:54 przez audi1986, łącznie edytowano 1 raz
audik
audi1986
Czytacz
 
Posty: 44
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 14:38
Lokalizacja: Poznań

Postprzez marcinkoz2910 » 15 sie 2008, o 18:27

kichał cały ABS dobry kierowca zawsze wyprowadzi Goferka na prostą z opślizgu i co do ABS to jak się sypnie coś to dodatkowe koszty a tak to co jakiś czas klocki tarcze i bębny sie wymienia i jest git (przy dobrze zakonserwowanych przewodach) i pylić cały ABS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2008-08-15, 18:32 ]
darkker napisał(a):marcinkoz2910, PiJey88, co chcecie powiedzieć przez to. tez mam z włoch i wszycho jest tak jak powinno być tak jak jest tu wyszczególnione http://www.golf3.pl/topics28/wyposazeni ... vt4874.htm
poza jednym szczegółem a mianowicie nie mam wogóle schowka tylko półkę. Prócz tego co tam wyszczególnione są jeszcze AIRBAG-i kierowcy i pasażera

tam jest założone w podstawowej wersji jak ma być wyposażony golf a zapomniałeś ile jest różnych wersji MK3....? i co wersja to coś innego :lol:
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez DrSzpila » 15 sie 2008, o 21:44

marcinkoz2910 napisał(a):kichał cały ABS dobry kierowca zawsze wyprowadzi Goferka na prostą z opślizgu i co do ABS to jak się sypnie coś to dodatkowe koszty a tak to co jakiś czas klocki tarcze i bębny sie wymienia i jest git (przy dobrze zakonserwowanych przewodach) i pylić cały ABS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobry kierowca umie hamować bez abs tak aby nie wpaść w poślizg, a abs jest dla leniwych :D...
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez macQ » 19 sie 2008, o 11:21

no wlasnie moj goferek tesh jest z włoch :P wlasciwie mi tam abs do niczego nie jest potrzebny jush nie raz wychodziłem z poslizgow a hamowac potrafie i bez absu... to moj pierwszy samochod dlatego chcialem sie dowiedziec czy miał abs czy nie mial zeby miec pewnosc czy nikt nic nie grzebal a wy od razu ze leniwy i ze zly kierowca :-/ zwyczajnie byłem ciekawy :arrow: czy to coś złego:?: no ale moze na tym forum sa sami geniusze :arrow: życie... dzięki za pomoc
golf jest bogiem,
astra wrogiem. :P

!!~~VW~~!!
macQ
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 14:15
Lokalizacja: Rzepin /Szczecin

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości