Problemik z golfem 3 td

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Problemik z golfem 3 td

Postprzez kazio » 9 lis 2007, o 12:42

Mam Problem wie ktośoco chodzi???
Stalo sie to dzisiaj wsiadam do mojego autka przekręcam kluczyk, wszysko jest ok, świece żarowe gasną no i zaczynam odpalanie, kręce a tu nic, znaczy rozrusznik kręci, ale nie zapala. Podczas kręcenia gasna mi wszystkie wskaźniki i jak zauwazylem spada wskaźnik paliwa. kręce kręce i nic aż w koncu napięcie akumulatora spada i sie rozłacza całkiem wszysko. Co to moze byc ???
kazio
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 lis 2007, o 12:33
Lokalizacja: plock

Problemik z golfem 3 td

 

Postprzez DJ » 9 lis 2007, o 14:23

jesli Ci nie zakreci tylko jest taki dziwny odglos spod machy to raczej to bedzie rozrusznik a nawet jesli kreci a nie pali to tez moze byc rozrusznik albo jeszcze sprawdz akumulator u jakiegos mechanika zaplacisz gora 5 zl jak jest skapy niech sprawdzi czy ładuje
Avatar użytkownika
DJ
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 paź 2007, o 18:36
Lokalizacja: śląsk

Postprzez kazio » 9 lis 2007, o 15:37

nie wiem nie jestem znawca ale zawsze wydawalo mi sie ze jezeli kreci to rozrusznik jest wporzadku. Akumulator mam zdrowy do tej pory palił od pierwszego.
kazio
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 lis 2007, o 12:33
Lokalizacja: plock

Postprzez Viersen » 9 lis 2007, o 19:27

Padły żarowe..świece oczywiście.Pozdrawiam
VW Golf III 1.9 TD - IX.1993.
Viersen
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 paź 2007, o 18:30
Lokalizacja: małopolska

Postprzez kazio » 11 lis 2007, o 19:00

Już po kłopocie. Autko juz śmiga. Okazało sie że to kostka od stacyjki. Wydatek rzędu 20zł, ale wymiana przekichana, ciężki dostęp zeby ją wyjąć.
kazio
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 lis 2007, o 12:33
Lokalizacja: plock


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości