problem z odpaleniem silnika

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

problem z odpaleniem silnika

Postprzez radek2945 » 5 lut 2013, o 20:59

witam wszystkich o tóż ma golfa3 1.9d i jak sie rozgrzeje to nie moge go odpalić tj.rozrusznik nie ma siły przekrecic tak jakby brakowalo mu prądu lub jakby sie zacinal.Dodam ze 1.5 roku temu zrobiłem mu kapitalny remont silnika (wszystko na nowych czesciach).We wrzesniu kupilem nowy AQ i rozrusznik( jest to na gwarancji) w listopadzie nowe swice żarowe.Alternator dałem do elektryka i jest ok.Podczas mrozów przy zimnym silniku pali na dotyk nie ma problemu ale jak jest cieply to nie odpali dopoki nie ostygnie.Juz niewiem co jesszcze mozna zrobic by po rozgrzaniu auto paliło.Jak ktoś wie co mu jest to prosze o podpowiedz.Pozdrawiam
radek2945
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 17:41
Lokalizacja: z plocka

problem z odpaleniem silnika

 

Postprzez paliwo » 7 lut 2013, o 23:40

Ostatnio tak miałem w swoim myślałem że nie wyrobię, wymieniłem świece itp i tak samo było. sprawdzi jakie ma napięcie jak próbujesz go odpalić, u mnie był winny akumulator. lub sprawdzi na wtryskach czy jak jest rozgrzany czy daje paliwo bo może w pompie być syf sprawdzi to może coś pomoże..
paliwo
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:48
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez witboy » 8 lut 2013, o 00:28

wg mnie tulejka w skrzyni badz tulejki w rozruszniku poprostu stojan ci sie pod wplywem ciepla blokuje i masz takie kwiatki
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości