problem z odpalaniem goferka

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

problem z odpalaniem goferka

Postprzez michal032 » 16 paź 2012, o 09:46

Witam posiadam goferka z 96 r 1.9tdi 1z Problemik mam następujący który bardzo mnie denerwuje z ranka jak odpalam lub po dłuższym postoju gofer wali jasną chmurą ale to normalka z tego co wiem ale mam problem bo czuje przepaloną rope co z tym robic i od czego zacząc dodam ze niedawno temu zmieniałem swiece rozrusznik z pompą i wtryskami oki akumulator też wporzą co dalej gdzie szukac ps brak katka czy to ma wpływ pomocy pozdrawiam
michal032
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 09:41
Lokalizacja: Piaseczno

problem z odpalaniem goferka

 

Re: problem z odpalaniem goferka

Postprzez marcinkazimierz » 16 paź 2012, o 19:42

michal032 napisał(a):Witam posiadam goferka z 96 r 1.9tdi 1z Problemik mam następujący który bardzo mnie denerwuje z ranka jak odpalam lub po dłuższym postoju gofer wali jasną chmurą ale to normalka z tego co wiem ale mam problem bo czuje przepaloną rope co z tym robic i od czego zacząc dodam ze niedawno temu zmieniałem swiece rozrusznik z pompą i wtryskami oki akumulator też wporzą co dalej gdzie szukac ps brak katka czy to ma wpływ pomocy pozdrawiam

stawiam na kat albo an dawke paliwa
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez innotic » 28 paź 2012, o 13:52

Mam podobnie - u mnie po odpaleniu dymi na niebiesko przez długi czas jak jest naprawdę zimno. Dopiero jak silnik się rozgrzeje troszkę to przestaje. Nie bierze oleju, czuć tylko ropę...
innotic
Czytacz
 
Posty: 77
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 18:45
Lokalizacja: Nakło Śląskie

Postprzez pawelkgw » 28 paź 2012, o 15:05

Ja mam taki problem, że odpala w miarę szyko - 2s kręcenia. Jednak falują obroty po odpaleniu przez max 4-5s. Czy to mogą być niegrzejące świece żarowe?
pawelkgw
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: ok. Końskie (TKN)


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości