problem z 1.9 td

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

problem z 1.9 td

Postprzez hopek » 21 lis 2007, o 09:47

Witam mam problem z moim golfikiem mianowicie zgasiłem ciepły silnik za godzinkę gdy go odpaliłem miał już inny odgłos chodził jak stary traktor gdy nim jechałem w ogóle nie miał ducha
tak jakby turbo przestało działać ale okazało sie że działa natomiast dziś rano gdy był zimny nie dało się go uruchomić tak jakby chciał zapalić a nie mógł sprawdzałem świece są ok paliwo jest i się nie cofa kostka stacyjki wymieniona akumulator nowy mocny rozrusznik dobrze kręci a tu nic
nieda sie go zapalić :zalamany: POZDRAWIAM HOPEK
hopek
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 paź 2007, o 20:02
Lokalizacja: rybnik

problem z 1.9 td

 

Postprzez gczester » 21 lis 2007, o 16:19

może to coś z rozrządem preskoczył ci pasek albo obcieło klin na kole zembatym jeśli było bo to coś z tych rzeczy to zacholuj go do mechenika (nie prubuj jeżdzic bo pogorszysz sprawe oczywiście jeżeli w ogule to chodzi o rozrząd.)
gczester
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 21:18
Lokalizacja: SKIERKI

Postprzez luc17 » 25 lis 2007, o 16:54

problem miałem podobny okazało się że to właśnie rorząd. zerwany klin na kółku rorządu wału. :cry:
I love GOLF drei!!
luc17
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lis 2007, o 16:07
Lokalizacja: zdolnyśląsk

Postprzez pawelos » 21 gru 2007, o 18:06

Mam golfa 3 1.9TD jechalem 170KM/h i zgasl mi. Pracuje jak stary traktor ucieka mi plyn chlodzenia i leci niebieski dym z rury. Prosze o odpowiedz co moglo sie stac :( czy to tylko rozrzad i uszczelka pod glowicą ?
Mam golfa 3 1.9TD jechalem 170KM/h i zgasl mi. Pracuje jak stary traktor (pracuje na 3 garach) duze cisnienie pod korkiem wlewu paliwa ucieka mi plyn chlodzenia i leci niebieski dym z rury. Prosze o odpowiedz co moglo sie stac :( czy to tylko rozrzad i uszczelka pod glowicą ? A wczesniej chodził jak rakieta ;(
pawelos
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 17:53
Lokalizacja: sokolka

Postprzez gczester » 27 gru 2007, o 15:32

w tym przypadku to na pewno uszczelka pod głowicą
gczester
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 21:18
Lokalizacja: SKIERKI


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości