Problem AAZ (turbo?)

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Problem AAZ (turbo?)

Postprzez sh019m » 24 mar 2013, o 01:43

Witam
Problem wygląda tak; wracałem teraz do domu, jechałem w trasie (przez lasy, slisko) 70km/h, silnik normlanie rozgrzany, nie bylo problemów, dojechałem bliżej miasta, zaczęła się normlana droga więc chciałem sobie przyśpieszyć po tym jak musiałem się zatrzymać na stopie, ale mniejsza o to. 1,2 normlanie, wbijam 3ci bieg, auto rozpędza się.. ale nie tak jak wcześniej to robiło, wrzucam 4 bieg, powyżej 2 tys obrotów auto zaczelo sie zachowywac jakby nie dostawalo paliwa, delikatne szarpniecia, turbo nie dziala, na manometrze 0. Redukcja do 3, turbo jakby falowało, na poczatku normlanie się wkrecalo(0.7-0.8) pozniej znowu spadlo do 0 powyzej 3 tys obrotow. Znowu 4 bieg i znowu turbo nie dzialalo albo falowało. Skrecajac pod dom, wrzuciłem 2gi bieg. Auto normalnie przyśpieszało, do 3 tys nie bylo problemow, dobre cisnienie 0.7-0.8 bara.

Czym moze byc to spowodowane?
Auto mam od 4 tygodni;
-po paru dniach boost pin - bez problemów do tej pory
-tydzien temu zwiekszona dawka paliwa - tez nie bylo problemow
-wczoraj założyłem wskaźnik doładowania - wczoraj było wszystko ok, dziś pojawiły się problemy.
sh019m
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 23:32
Lokalizacja: biała podlaska

Problem AAZ (turbo?)

 

Postprzez Szheyk » 24 mar 2013, o 10:48

Moze zle manometr zamontowałes. Poszukaj błedu z tym.
Avatar użytkownika
Szheyk
Badacz tematu
 
Posty: 218
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 16:12
Lokalizacja: NEL

Postprzez sh019m » 24 mar 2013, o 11:31

trojnik wstawiony na przewodzie od pompy do turbiny wiec nie wiem co tam mozna zle zrobic, sprawdze jeszcze raz.
sh019m
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 23:32
Lokalizacja: biała podlaska


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości