potrzebuje widomosci

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

potrzebuje widomosci

Postprzez BARTOVW » 13 gru 2007, o 11:05

czy ktos ma jakies wiadomosci ,dane golfa wersji Ecomatic z silnikiem 1Y,mam rowniez dzignie zmiany biegow dziwna bo oprocz tego ze wrzuca biegi to jest lamana i sa ruchy do przodu i tylu,oraz dziwne kontrolki ale to zrobie foty i wrzuce..:)pozatym autko jezdzi dobrze i malo pali
goten wagen
BARTOVW
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 10:50
Lokalizacja: sosnowiec

potrzebuje widomosci

 

Postprzez opolanin » 13 gru 2007, o 21:19

mam silnik 1y ale ecomatic??? czekam na fotki
opolanin
 

Postprzez BARTOVW » 13 gru 2007, o 22:13

VW golf 3 ecomatic CL -takie oznaczenie wersji:)fory jutro wrzuce:)
opolanin
masz ten sam silnik jak na 64 KM ma nawet jaies przyspiszenie??jezdzilem wczesiej citroenem zx 1.9d i ten to prawie nie jezdzil porownujac do golfa a tam tez tyle koni i taka sama waga ;-) kupilem golfa w niemczech ma tam jakies przerobki w silniku ale niewiem co tam jest i poco
goten wagen
BARTOVW
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 10:50
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez opolanin » 13 gru 2007, o 22:17

napisze tak mi wystarcza jezdze tak ze spalanie mam dobre, za 200zl zrobie prawie 800km po opolu, autko kupowalem pod tym katem, pozdro
opolanin
 

Postprzez pawelos » 21 gru 2007, o 18:09

Mam golfa 3 1.9TD jechalem 170KM/h i zgasl mi. Pracuje jak stary traktor ucieka mi plyn chlodzenia i leci niebieski dym z rury. Prosze o odpowiedz co moglo sie stac :( czy to tylko rozrzad i uszczelka pod glowicą ?
Mam golfa 3 1.9TD jechalem 170KM/h i zgasl mi. Pracuje jak stary traktor (pracuje na 3 garach) duze cisnienie pod korkiem wlewu paliwa ucieka mi plyn chlodzenia i leci niebieski dym z rury. Prosze o odpowiedz co moglo sie stac :( czy to tylko rozrzad i uszczelka pod glowicą ? A wczesniej chodził jak rakieta ;(
pawelos
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 17:53
Lokalizacja: sokolka


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości