Poduszki zawieszenia i ich numery.

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Poduszki zawieszenia i ich numery.

Postprzez Marcinek_189 » 12 gru 2012, o 22:09

Witam. Potrzebuję numery poduszek silnika TDI 90 konnego z 94roku. Oraz pomocy w sprawie wibracji kierownicy i deski rozdzielczej na na jałowym i przy ruszaniu. Obecnie jestem po wymianie jakieś pól roku temu przedniej poduchy na nową z najwyższej półki, dziś poduszki skrzyni używka ze szrotu i żadnej poprawy. Czy może być coś jeszcze przyczyna wibracji oprócz poduszek? Autko obecnie na MTS 60/40 i rozpórka z przodu ale chyba to nie powinno mieć wpływu na wibracje.
Marcinek_189
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 20:25
Lokalizacja: Podlaskie

Poduszki zawieszenia i ich numery.

 

Postprzez kostek678 » 13 gru 2012, o 00:27

To nic nie da wymieniłem na nowe z katalogu , przód i tył prawa pod silnikiem nie dotykałem bo już i tak się zdenerwowałem , samochodem tak trzęsło w środku ze urwało koło na pas ,, po zmianie silnika poluzowałem trochę dół poduszki przód i tylnej ale gumę dałem używkę jest ok nie trzęsie aż tak .. ;-)
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez Marcinek_189 » 13 gru 2012, o 19:51

Tylko że ja nie mam zamiaru wymieniać silnika któremu nic nie dolega oprócz wibracji na wolnych obrotach. Tak że może macie jakieś pomysły gdzie zajrzeć jeszcze oprócz poduszek.
Marcinek_189
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 20:25
Lokalizacja: Podlaskie


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości