PODUSZKA SILNIKA PROBLEM !! GOLF 3 1.9TD

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

PODUSZKA SILNIKA PROBLEM !! GOLF 3 1.9TD

Postprzez kostek678 » 4 gru 2012, o 21:47

Tydzień temu podczas jazdy zauważyłem ze w prawym kole coś metalicznie stuka :-? , krótka rozmowa z mechanikiem i sprawa jasna , poduszka pod silnikiem z prawej strony :-) .... Ciach do sklepu , silnik na lewarek, nowa poduszka na miejsce , uprzednio dokręciłem solidnie obie strony poduszki , stukanie ustało ale w środku jak w czołgu :lol: .. huczy trzeszczy i trzęsie się wszystko... podczas drogi do mechanika na skrzyżowaniu urwało mi koło na pas rozrządu na dole silnika :-o .... (koło dostało wibracji i śruba się ukręciła )

Po wymianie silnika i ponownym ustawieniu poduszki w przeciwną stronę (widełkami w stronę łapy silnika) dalej to samo .... :-x

PYTANIE
Czy podczas wymiany poduszki dobrze zrobiłem dokręcając ją do oporu z obu stron czy należało od dołu mniej dokręcić i założyć aby miała luz ... ?

Czy może przyczyna leży gdzieś indziej ? :wstyd:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

PODUSZKA SILNIKA PROBLEM !! GOLF 3 1.9TD

 

Postprzez paliwo » 6 gru 2012, o 13:02

Ja dokręcałem u siebie na maksa i nic, też miałem taki problem z rozrządem po wymianie wszystkich kół pasowych i koła rozrządu i było git potem się nic nie robiło mi.
paliwo
Badacz tematu
 
Posty: 304
Dołączył(a): 3 mar 2008, o 20:48
Lokalizacja: Suwałki


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron