Piszczy pasek

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Piszczy pasek

Postprzez pscoa » 29 sie 2014, o 16:07

Witam serdecznie zacznę od tego że jestem nobem, i nie mam w zasadzie pojęcia co to może być ze względu na to iż jest to moje pierwsze autko.
A więc zacznę od tego że przy od palaniu ( nie zawsze ) coś ostro piszczy pod maską, pasek ale pasek czego? Nie mam pojęcia, chciałem się dowiedzieć tylko co to może być za pasek.
Dodam tylko tyle że w momencie kiedy pasek zaczyna piszczeć, obrotomierz się nie kręci, natomiast kiedy silnik dostanie obrotów nagle zaczyna działać i pasek piszczeć przestaje.
Czekam na hejty, i w miarę zrozumiałe odpowiedzi :P


Na przyszłość proszę pamiętać o precyzowaniu tematu.
palio
Ostatnio edytowano 29 sie 2014, o 19:42 przez pscoa, łącznie edytowano 1 raz
pscoa
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 21:30
Lokalizacja: CK

Piszczy pasek

 

Postprzez KrOlikkk » 29 sie 2014, o 19:41

pasek alternatora zobacz czy jest naciagniety
pasek jest strasznie luzny i podczas odpalania gdy kreci sie wal silnika to pasek ktory napedza alternator i pompe wody stoi miejscu i kreci sie na wale pozniej dopiero po pewnym czasie zaczyna wszystko pracowac czyli zaczna sie krecic pompa wody i wirnik alternatora
Avatar użytkownika
KrOlikkk
Badacz tematu
 
Posty: 230
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 11:19
Lokalizacja: Felinów

Postprzez pscoa » 29 sie 2014, o 23:32

Dzięki tak czułem, kwestia wymiany paska.
Jest możliwość naciągnięcia w ogóle tego paska.
Kiedyś pytałem szpeców twierdzili że się nie da rzekomo - pasek piszczy wtedy kiedy mu sie w zasadzie umyśli.
Czasami jest spokój a czasem przy ruszaniu - irytuje i daje do zrozumienia i daje do zrozumienia że jest :P
pscoa
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 21:30
Lokalizacja: CK


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości