Nie odpala golf HELP!!!

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Nie odpala golf HELP!!!

Postprzez pele443 » 5 gru 2012, o 19:38

Witam. Otóż mam problem z moim golfem 1,9 tdi 110KM AFN, samochód stoi w garażu i dzisiaj rano jak jechalem do szkoly to nie mogłem odpalic, kreciłem i tylko dymił na biało ale tak jakby wydawalo sie jakby chcial załapać coś ale nie mógł. Za jakimś 6 razem odpalił i pojechalem w obawie. Gdy wychodzilem ze szkoły i chcialem go odpalic to problem sie powtórzył. Zadzwonilem po ojca, przyjechał i on odpalił bez problemu o.O wtf. postał w garazu jakies 3 godz i chcialem sprawdzić znowu czy odpali, ale teraz to tylko krecił i dymił na biało. Nie wiem co jest grane, dodam ze jakis miesiąc temu wymieniałem pompe wspomagania ale to chyba nie ma nic wspólnego. Rozrząd miał wymieniany w lutym i aku też. POMOCY PLEASE!!!
pele443
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 20:37
Lokalizacja: wrocław

Nie odpala golf HELP!!!

 

Postprzez greg001 » 6 gru 2012, o 00:33

może świece padły
Avatar użytkownika
greg001
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 12 lip 2010, o 18:26
Lokalizacja: ślask / SBL
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kostek678 » 6 gru 2012, o 00:43

pierwsza sprawa to podłączenie go pod kompa nic innego , prawdopodobnie padł przekaźnik lub się zawieśił od świec może być także czujnik temperatury i przekłamuje ze silnik jest ciepły i nie grzeje swiec ,,, ja bym sie nie bawił vag i tyle to nie td ;D ;-)
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez pele443 » 6 gru 2012, o 16:02

Otóż dzisiaj gadałem z mechanikiem i on mi mowil ze silnik chodzi bez problemu i zebym jechal go podpiąc pod kompa. I już jechalem a tu nagle na pierwszym skrzyżowaniu zgasł mi podczas zmiany biegu gdy obroty opadły troche, nigdy mi to sie nie zdarzało. I juz nie chciał odpalic.
pele443
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 20:37
Lokalizacja: wrocław

Postprzez marcinkazimierz » 6 gru 2012, o 16:38

kat wyprzedzenia sie popierdzielil ? czy ropa ci zamarzla. kup sobie kabelek do vagu
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości