Nie chce odpalić.

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Nie chce odpalić.

Postprzez TomekAFN » 11 paź 2014, o 13:24

Siemka mam problem z moim tdi iż przychodze dziś rano do garażu chce go zapalić kreci kreci kreci ale nic nie odpala wczoraj działał normalnie bez zarzutów nie wiem co mogło sie stać paliwo do wtrysków dostaje odzywa sie na plaku ale nie chce zapalic został zrobiony mały remont silnika uszczelka pod głowica (spiepszał płyn) uszczelniacze itd i kompletny rozrząd i wszystko zostało dobrze w dodatku zawiozłem pompe paliwa do uszczelnienia do diesel servis w Dyrdach lecz dalej nie pali nie wiem co robić


Proszę pamiętać o precyzowaniu tytułu tematu.
palio
Ostatnio edytowano 11 paź 2014, o 15:11 przez TomekAFN, łącznie edytowano 1 raz
TomekAFN
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 13:01
Lokalizacja: Lubliniec

Nie chce odpalić.

 

Postprzez palio » 11 paź 2014, o 15:16

Może spróbuj zrobić tak: auto na luz weź kawałek kabla i daj bezpośredni + z aku a drugi koniec podłącz pod cienki kabel na rozruszniku.
Jak zapali kostka stacyjki do wymiany.

Lewego powietrza nie dostaje czasami. Nie widać bąbelków w przewodach? Być może paliwo się cofa.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Moro.87 » 13 paź 2014, o 22:25

Sprawdź jeszcze raz rozrząd czy masz na znakach miałem taki przypadek że koło od rozrządu na wale przeskoczyło o 2 ząbki po zgaszeniu i nic a z plaka łapał. Warto sprawdzić ja chcąc na siłę odpalić uszkodziłem zawory .
Moro.87
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 paź 2014, o 20:01
Lokalizacja: Wpr

Postprzez TomekAFN » 21 paź 2014, o 20:40

Moro.87, mam frezowany wał bolączka tdi ;) a okazało sie że głupi filtr paliwa był uszkodzony łapał lewe powietrze i paliwo wracało do baku.. a wymieniałem go jakieś 2 miesiące temu i znowu musiałem kupić nowy
AUTO TO SKARBONKA BEZ DNA a zwłaszcza diesel rok nim przejeździłem bez usterki a jak sie zepsuł to konkretnie wszystko po koleji siadło kupiłem golfa od kolesia co w ogole nie dbał o niego..
TomekAFN
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 13:01
Lokalizacja: Lubliniec

Postprzez palio » 21 paź 2014, o 20:59

Po prostu źle trafiłeś. Doprowadź do stanu jak najlepszego a zaufaj zadbany diesel potrafi się odwdzięczyć bezawaryjna jazdą.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez TomekAFN » 23 paź 2014, o 14:11

palio, Wierze i wielkie dzięki za pomoc ;) !
TomekAFN
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 13:01
Lokalizacja: Lubliniec


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości