Kontrolka Oleju

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Kontrolka Oleju

Postprzez Baken » 8 mar 2016, o 22:15

Witam wszystkich.
Mam problem ze swoim AAZ..
Wiec ostatnio jechalem swoim gofrem po nowy waz wody gdyz moj byl delikatnie dziurawy no i zrobilem raptem 10 km oczywiscie woda byla w zbiorniczku wyrownawczym. Wrocilem do domu i zabralem sie za wymiane tego weza spuscilem wode itd zalozylem waz zalalem go plynem i odpalilem zeby sie troche rozeszlo. I nagle slysze jak czujnik oleju mi piszczy... Moze ktos mial podobny przypadek ze migala mu kontrolka oleju i piszczala? Dodam ze wymienilem dzisiaj alternator zalozylem nowy pasek kable dobrze podlaczylem i dalej to samo :P
Baken
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lis 2015, o 17:43
Rocznik: 1993
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Kontrolka Oleju

 

Re: Kontrolka Oleju

Postprzez mateusz_918 » 9 mar 2016, o 11:48

JA MIAŁEM W 2.0 2e TAK i niebyło wesoło silnik dał ducha jakis czas na tym jezdziłem jak stał w miejscu po minucie zaczynał piszczeć jak przegazowałem chwila spokoju i znów piszczało. na moje to pompa umiera i nie daje cisnienia już takiego na wolnych obrotach a moze u ciebie czujnik jakiś
mateusz_918
Gaduła
 
Posty: 444
Dołączył(a): 28 paź 2012, o 17:51
Lokalizacja: Lech Poznań
Rocznik: 96
Silnik: 1.9 AFN
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Kontrolka Oleju

Postprzez Baken » 9 mar 2016, o 15:26

Jednak wszystko ok jak wyciagalem waz to szarpnelem za kabrlek nawet nie zwrocilem uwagi i odpielem czujnik z filtra oleju :p tak wiec temat do zamkniecia:D
Baken
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lis 2015, o 17:43
Rocznik: 1993
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości