Instalacja elektryczna Golf III 1,9 TD

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Instalacja elektryczna Golf III 1,9 TD

Postprzez mqy1 » 10 cze 2014, o 23:29

Witam serdecznie jak zresztą zawsze. Posiadam model jak w temacie z 1993 roku i przed kupnem w 2002 roku był strzał prawą stroną i dziewczyna trochę skasowała właśnie prawą stronę co zostało wyciągnięte na płycie i jest OK! Problem z podłączeniem VAG-a bo nie ma jednej wtyczki i nie wiem gdzie trzeba podłączyć cały zespół i jak się to robi. Czyli prośba do Was może ktoś ma schemat gdzie wchodzą te wtyczki w komputerze (pod tylnym siedzeniem) i jak trzeba je zamontować w tablicy rozdzielczej. Mam okazję zdobyć cały komplet wtyczek od VAG-a na Alledrogo i mógłbym sobie sam zrobić wszelkie podłączenia i miał bym możliwość podłączenia VAG-a a tym samym naprawę np. ABS-u i podejrzeć działanie innych podzespołów. Z góry dziękuję za pomoc jako że mój Golf służy głównie jako wózek inwalidzki bo jestem po wypadku i mam problemy z chodzeniem. Pozdrawiam i przepraszam jeśli już był temat gdzieś wałkowany ale ja nie znalazłem niczego. :roll: Krystian
Zawsze chwalę swój samochód Golf 3 1,9TD
mqy1
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 15:30
Lokalizacja: Mazowieckie

Instalacja elektryczna Golf III 1,9 TD

 


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości