Głośno w środku i drgania..pomocy

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Głośno w środku i drgania..pomocy

Postprzez skuchol » 10 sty 2008, o 19:16

witam....jechalem dzis golfem kumpla ten sam silnik i po wejsciu do auta duzo ciszej..brak drgan..na kierownicy..i wogole ciszej...u mnie natomiast duzo glosniej...podczas jazdy rowniez(jak stary kelkot).....na wolnych obrotach jak sie wyjdzie z auta to chodza tak samo jedynie w srodku roznica...co jest powodem tego?? moze nie ma jakiejs maty co wycisza??? albo poduszka pod silnikiem do wymiany?? dodam jeszce ze u mnie jest duzo wyrazniejszy swist turbiny bardzo ja slychac u niego duzoo mniej a moze wydech nieszczelny gdzies przy silniku??
Avatar użytkownika
skuchol
Czytacz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 12:51
Lokalizacja: Ruda Śląska

Głośno w środku i drgania..pomocy

 

Postprzez kasiaipiotr » 10 sty 2008, o 20:01

piszesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz sprawdz poduszki (sluza one do tego by drgania z silnika nie przenosily sie na nadwozie) to one moga byc przyczyna no i oczywiscie sprawdz ten tlumik i uszczelke na kolektorze wydechowym jezeli 8-) nadal bedzie cos nie tak to napisz 8-)
kasiaipiotr
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 21:52
Lokalizacja: Nekla

Postprzez skuchol » 10 sty 2008, o 20:05

ale jakby byl nieszczleny to by na zewnatrz bylo rowniez glosno co nie?? a jest normlanie jak u kumpla tylko w srodku glosno

jutro sie za to wezme...z mechanikiem..wogole oprocz tego mam przeladowanie cisnienia do turbiny...pozatym strasznie syczy i auto jedzie max 160...165..N75 wymienilem nadal to samo jutro ide wezyk niebeiskie od N75 co idzie do sztangi(westgate) sprawdzic;/
Avatar użytkownika
skuchol
Czytacz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 12:51
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez byry007 » 16 sty 2008, o 00:28

Witam ja tez zauważyłem ze u mnie tez sie głosnie zrobiło w aucie po wyrzej 100km h drgania jakies powstają nie wiem czy to wina opon czy czegos innego wydaje mi sie ze to sie stało od momentu jak na reznym weszłem w zakrent po piaskowej drodze kiedys miałem luzy na łożyska z tyłu ale skreciłem je moze je trzeba wymienic na nowe??
Avatar użytkownika
byry007
Czytacz
 
Posty: 90
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 17:10
Lokalizacja: Koło

Postprzez ToMaszH » 16 sty 2008, o 00:35

Witam U mnie tez byly drgania na kierownicy ba wolnych obrotach wymienilem poduszke pod skrzynia i teraz jest dozo lepiej :) tylko po wymianie musisz pojezdzic kilka dni zeby podusia sie rozruszala koszt 65 zl wymiana 20 pozdrawiam
ToMaszH
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 16:48
Lokalizacja: Wawa


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 28 gości