generator hho

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

generator hho

Postprzez robercik » 21 maja 2013, o 23:32

co myslicie o tym w silniku diesla?
robercik
Badacz tematu
 
Posty: 313
Dołączył(a): 23 sie 2008, o 19:06
Lokalizacja: łuków

generator hho

 

Postprzez Pozor » 22 maja 2013, o 21:01

taki wynalazek choć brzmi obiecująco to wcale taki nie jest ten wichajster jest tak rozreklamowany że niewtajemniczony się gubi a jak się poczyta w internecie trochę to się jednak okazuje że to grz nie warta świeczki która nie dość że nie działa jak to reklamują to jeszcze szpeci i żre prąd jak cholera ogólnie jest to strasznie kłopotliwe .Trzeba pamiętać że włączać to coś jest najlepiej w granicach 70 stopnic celcjusz żeby para wodna się nie skraplała i tak samo trzeba też to wcześniej wyłączać żeby nie została para wodna w układzie dolotowym czyli to może więcej zaszkodzić niż przynieść zysku jeżeli by to działało to by było tak samo popularne jak gaz przecież .
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez MTi » 22 maja 2013, o 22:31

ale HHO a "Diesel na PARE " to też inne rzeczy .
HH0 ,- Prąd przepływa przez wode, wytwarza sie Wodór [ nie para ]
"Parowóz" ,- Wężyki na około wydechu, podłączone jedną stroną do Dolotu,- drugą do zbiornika z wodą.. Na YT jest Filmik pokazowy, na przykładzie Starego Merca.
Co de generatorów HHO Też sporo na YT sie znajdzie.

Osobiście nie polecam nic z tych rzeczy ... bo to sie kłuci z logiką ..
Załózmy ze para puszczona w dolot w silniku Turbo doładowanym przeleci przez IC i.... zostanie woda...
Bo jaki w tym sens, specjalnie rozgrzewać powietrze a żeby na IC'ku je schłodzić.?
Nie po to sie montuje ,, IC " .
To tylko moja wizja całej tej sprawy ...
Auto musi mieć swoje, i tyle.
Pozdrawiam. ;)
MTi
Badacz tematu
 
Posty: 291
Dołączył(a): 12 kwi 2011, o 18:41
Lokalizacja: KN-a

Postprzez k-m-r1 » 22 maja 2013, o 22:47

Nie wiem jak TY ale ja studjuje i miałem fajnego wykładowce z fizyki
wspominam o tym dlatego że powiedział prawde

a konkretnie " ilość energi we wszechświecie jest tak asama i niezmienna"
a to że jedną energie zamieniamy w inną to inna sprawa ale energi jest tyle sano :)

wienc jak podepniesz taki generator do silnika to jak byś silnik obciążył
efektem mniejszego spalania jest zmniejszenie dawki paliwa co można zrobic bez generatora i auto mniej pali

HHO nie jest takie cacy jak reklamują Ci co zarabiają na tym

pozostaje jeszcze kwestia ingerencji w układ zasilania silnika i brak badania technicznego w razie wypadku czy coś ... to choćby nie wiem co bedzie Twoja wina tak jak wina pijanego kierowcy niezależnie czy faktycznie on spowodował wypadek

Generator fajna sprawa wajnie wygląda tymbardziej że sam montujesz i wywalisz go po 5 tys kmpłytki utleniają sie(rdzewieją a jak są z blachy nierdzewnej osadza sie kamień i efektywność drastycznie spada)

płytki sie wymienia zimą zapomnisz to lud rozerwie cały układ

ehh dość tego mojego wykładu bo ja nie polecam podbnie jak ktoś kto miał i wydał 500zł ( to 1/3 Legalnej instalacji LPG) LPG zwraca sie a HHO ?? nikt tego nie policzy bo spalisz mniej paliwa o jakieś 3 zł na 100 km
Wienc pewnie po przejechaniu tgo samego dystansu zwraca sie LPG

Pewnie nie wiesz ale LPG jest montowane go DIZLI spalanie o 30% mniej paliwa
30% paliwa jest uzupełniane LPG zału nie ma ale i tak jest taniej


chcesz zaoszczędzić sprawdź ciśnienie w oponach sprawdź kąty zdejmik kufer z dachu będzie kilka złotych w kieszeni

Miłej zabawy i poczytaj artykuły o HHO
i pomyśl dlaczego ktoś reklamujący na YOUtubie nie pozwala komętować swoich filmów pewnie ktoś wyraża negatywną opinie .....
Ostatnio edytowano 23 maja 2013, o 20:20 przez k-m-r1, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez robercik » 23 maja 2013, o 20:22

ja jednak zaryzykuje i zbuduje taki generator,mam kawalki blachy kwasowki ,zobaczymy co to bedzie,a wodor to najbardziej energetyczny gaz we wszechswiecie,nawiasem mowiac mam alternator 120A to da rade
robercik
Badacz tematu
 
Posty: 313
Dołączył(a): 23 sie 2008, o 19:06
Lokalizacja: łuków

Postprzez Pozor » 23 maja 2013, o 21:08

eh spróbować możesz przecież to twój samochód ale nie polecam. Wg. mnie kolega ci konkretnie wyjaśnił że to lipa a ten kit co mówią o wodorze ma tylko cząstkę prawdy że to działa ale tak naprawdę na maksymalnej pracy tego czegoś to może da ci 5 % wodoru a bedzie się grzało jak cholera w ogóle to urządzenie produkuje za mało HHO silnik bierze ogromne ilości powietrza a to co wytwarza ten generator nie wystarczyło by nawet do odpalenia silnika :dobani:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez k-m-r1 » 24 maja 2013, o 19:06

wodór to pierwiastek .. ale to na chemi tłumaczą ...

bez urazy
ale jak chcesz poczuć moc polecam podtlenek azotu ....
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez robercik » 29 maja 2013, o 22:04

podtlenek w dieslu? sraty taty
robercik
Badacz tematu
 
Posty: 313
Dołączył(a): 23 sie 2008, o 19:06
Lokalizacja: łuków

Postprzez Pozor » 29 maja 2013, o 22:18

jak najbardziej możliwe jest zainstalowanie n2o do diesla oto link dla niedowiarków :hyhy: http://www.youtube.com/watch?v=Hr4tnQJZdOc
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez k-m-r1 » 1 cze 2013, o 22:34

OKI to wracamy na ziemie do naszych pierwwiastków i szkoły do której nie zawsze chodzimy

http://www.youtube.com/watch?v=5ZTF1B6WDcs
http://www.youtube.com/watch?v=tu0ljNrC9tw hihi :wstyd:
http://www.youtube.com/watch?v=Qzebm7roq-c

na koniec ulubione polo
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=NsbgK2PpJ6M,

a zanim zapytasz po co to daje bo nie ma tu związku z tematem
odpowiem ńie ma nic za darmo
moc czy energia skądźsie bierze alenie z powietrza czy wody
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości