Dziwny problem>>>

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Dziwny problem>>>

Postprzez masterld20 » 9 paź 2013, o 13:28

Witam. Proszę was użytkownicy o poradę. Mam problem z golfikiem a mianowicie z jego odpalaniem. Rano pierwsze odpalenie jest super a póznieej przekręcam kluczyk i cisza silnik nie odpala słychac pyknięcie dopiero po kilku minutach i próbach odpali . w trakcie przekręcenia kluczyka na ułamek sekundy zaświeci sie kontrolka od świec. Dodam zze tydzien temy wymieniłem kostke stacyjki wg porady z forum i problem nadal ten sam.:(. po odpaleniu przekaznik który znajduje sie obok filtra powietrza (ten przyczepiony do nadwozia) strzela pyka bardzo szybko jak by sie właczał i wyłaczał kilka razy na sekunde.:( golf 1,9 tdi 90km
masterld20
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 17:17
Lokalizacja: małopolskie

Dziwny problem>>>

 

Postprzez Pozor » 9 paź 2013, o 14:44

masz jakieś odcięcie zapłonu ? Alarm samochodowy ? jeżeli tak to może być właśnie przekaźnik od rozrusznika który blokuje w wypadku alarmu zapłon . I ten przekaźnik mógł się spalić. Ale niestety bez foto dużo ci nie pomożemy
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez masterld20 » 9 paź 2013, o 16:15

Tak Alarm jest fabryczny :evil: pogrzebie troche w tych przekażnikach a foto dorzuce nie długo Dzięki za pomysł tego jeszcze nie sprawdzałem
masterld20
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 17:17
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości