Dziwne zachowanie TDi

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Dziwne zachowanie TDi

Postprzez kajtek » 3 gru 2007, o 22:09

Mój kumpel od jakiegoś czasu ma problem ze swoim TDi, a konkretnie po odpaleniu silnik czasami nie chodzi na jeden gar bardzo nie równo zwłaszcza gdy mu wcisnie pedał gazu momentalnie na wysokie obroty to zaraz silnik tak zaczyna dziwnie pracowac czasem tez na cieplym silniku zdaży sie że nie pracuje na jeden cylinder jak go wkreca szybko na wysokie obroty...Silnik wydaje sie jakiś słaby na małych obrotach mulasty, a na dużych nie zawsze sie chce rozpedzic tak jakby paliwa za mało dostawał.Wszystkie filtry wymienione, domyslacie co to moze być???
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Dziwne zachowanie TDi

 

Postprzez opolanin » 3 gru 2007, o 23:25

ja w swoim zwyklym dieslu mam podobnie ale nie wiem co to moze byc. Sam jestem ciekaw o co chodzi, pozdro
opolanin
 

Postprzez Aliien » 4 gru 2007, o 08:46

nIE WIEMCZY TO JEST ZAWSZE ALE TAKIE MOTYWY ZDARZAJA SIE GDY ODPALISZ I RAPTOWNIE WCISNIESZ PEDAŁ W PODLOGE TO ZALEJESZ SILNIK BO DISELKI NIE LUBIA DUZYCH OBROTÓW ZARAZ PO ODPALENIU ZACZYNA MIM KOLEBOTAC I NIE RÓWNO PRACUJE. JA RAZ TAK ZROBIŁEM I MUSIALE TROCHE POJEZDZIC ZANIM PARZESZŁO KILKA MINUT BRAK MOCY BIAŁY DYM AZ PRZEPALIŁ I DOPIERO PRZESZŁO.
Aliien
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 07:51
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Postprzez opolanin » 4 gru 2007, o 10:29

to co wtryki leja?? ale spalanie mam bardzo ekonomiczne, wiec nie sadze zeby to bylo
opolanin
 

Postprzez kajtek » 4 gru 2007, o 12:02

No właśnie Aliien o takie dziwne zachowanie mi chodzi...I nie wiesz co mu dolega?
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Aliien » 5 gru 2007, o 21:23

ja bede na gg czesto mozemy pogadac
zapisz sobie moje gg i daj nznac jak bede
co do tego nie palenia to nie proponuje deptac odrazu w podłoge to nie benzyna tylko mół z turbiną ja czekam az mi padnie turbina tylko kiedy czekam jak na wyrok
:cry: :cry:
Aliien
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 07:51
Lokalizacja: Zachodniopomorskie


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości