dlaczego ta kontrolka mróga????

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Postprzez opolanin » 24 lis 2007, o 10:39

parol patrzyles z ta masa pomoglo???
opolanin
 

 

Postprzez parol » 24 lis 2007, o 11:07

patrzałem tylko z tyłu w samochodzie w instalacji i tam wszędzie jest ale znalazłem dwa biale kable z tylu w lewym progu wychodzące obok świateł i niewiem od czego one są jeden był podłączony do masy a drugi nigdzie więc też go podłączylem pod mase i nic też niepomogło
MK3 1,9 TDI 90 KM
Avatar użytkownika
parol
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 23:06
Lokalizacja: Malbork

Postprzez darekmal » 5 gru 2007, o 03:15

Też mi zapalała sie kontrolka świec żarowych w czasie jazdy i panikowałem aż kiedyś podjechałem do domu, wysiadam a tu sie palą światła stopu.Jak tylko nacisnąłem pedał to stop zgasł. Miałem walnięty czujnik stopu.Jak tylko to naprawiłem to kontrolka świec żarowych w czasie jazdy już sie nie paliła.Nie wiem jaki to ma związek ale faktycznie tak jest
darekmal
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 cze 2007, o 01:17
Lokalizacja: Toruń

Postprzez parol » 10 gru 2007, o 17:22

Witm, dzi?ki za odpowiedzi ale ja mam dalej problem z tym mianowicie kupi?em dzi? tak jak w sklepach si? to nazywa w??cznik ?wiate? stopu i go wymieni?em ale to nic nie pomog?o, zauwa?ylem ?e mam dwa takie w??czniki jeden troch? wy?eji ró?ni si? tylko wej?ciem wtyczki i co z tym idzie to niemog? go dosta?, wsz?dzie oferuj? taki jak kupilemzamieszcze fotki jego (jest on niebieski) i tego co kupilem. Czy wy te? macie dwa takie czujniki - w??czniki?
MK3 1,9 TDI 90 KM
Avatar użytkownika
parol
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 23:06
Lokalizacja: Malbork

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości