czujniki

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

czujniki

Postprzez batonTDI » 4 cze 2013, o 13:57

witam wszystkich!!
Mam problem bo vag nie widzi mi 3ciego cylindra ani wtrysku. co może byc tego przyczyna?
mysle ze tez przez to wzrosło mi spalanie..
PS mam 1.9 TDI AFN i jeszcze zapytam jak mozna wyregulować sprzęgło, bo bierze na górze a linki nie widze
batonTDI
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11 gru 2011, o 01:05
Lokalizacja: RSL

czujniki

 

Postprzez palio » 4 cze 2013, o 14:23

Zapewne sprzęgło hydrauliczne. Jak bierze na górze to zapewne żywot się kończy.

Co do 3-go cylindra to wszystko zależy z jakiej wersji vaga kolega korzysta. Nie wszystkie programy to obsługują. I wazne czy full wersja czy nie.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez batonTDI » 4 cze 2013, o 21:32

czyli z tym sprzegłem nic nie da sie zrobić?? żadnego odpowietrzania , nic. Najgorsze jest to ze sprzegło wydaje sie ok, nie slizga tylko to branie u góry...
batonTDI
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11 gru 2011, o 01:05
Lokalizacja: RSL

Postprzez leopard » 5 cze 2013, o 12:30

w starych sterownikach widzisz tylko 3 wtryskiwacze - 4ty jest "matryca" - 3 korekcje odnosza sie do matrycy - to jest normalny objaw - nie usterka

wysprzeglik dziala na zasadzie samoregulacji - nic nie wymyslisz jesli chodzi o probe regulacji
faktycznie - mozesz miec zapowietrzony uklad wysprzeglika - w zaleznosci od systemu zastosowanego w twoim aucie - mozesz miec odpowietrzenie w pompce wysprzeglika (przy pedale sprzegla) i w samym wysprzegliku ... w wysprzegliku odpowietrznik jest zawsze - w pompce mozebyc lub nie
Avatar użytkownika
leopard
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 17:09
Lokalizacja: Szczecin


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości