ciągnie sprzęgło

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

ciągnie sprzęgło

Postprzez kostek678 » 10 gru 2012, o 16:29

puszczam 98% sprzęgła i dopiero samochód jedzie , do tej pory jeździłem po sniegu i nie zauważyłem nic ale dzisiaj jechałem po asfalcie i po mocniejszym depnięciu gazu obroty idą w góre a przyspieszenia brak dodam ze nie mam regulacji na lince ..
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

ciągnie sprzęgło

 

Postprzez manus2008 » 10 gru 2012, o 19:10

miałe to samo umnie w silniku ;/

noe sprzeglo sie szykuje a ostrzegam nie bierz ajtanszej opcji bo ja wziolem i załowalem ;/

jak chcesz to mam nowke docisk a tarcze se dokupisz
manus2008
Badacz tematu
 
Posty: 400
Dołączył(a): 9 lut 2011, o 21:46
Lokalizacja: SPI :D

Re: ciągnie sprzęgło

Postprzez kostek678 » 10 gru 2012, o 21:40

nowe ponoć jest była zmiana silnika

[ Dodano: 2012-12-11, 01:30 ]
a jak coś mam 2 silnik w którym sprzęgło jest w dobrym stanie .. jeździłem na nim tylko problem jest ze 1 raz będe to robił i nie wiem co i jak ,,, jak by ktoś miał foto poradę lub wytłumaczył co i jak był bym wdzięczny ;-)
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez witboy » 12 gru 2012, o 21:36

a wg mnie to na 80% w takim wypadku poszla sie walic linka sprzegla z samoregulatorem... dosc droga zabawka a w uzywki niema co isc bo zaraz spotka cie to samo ;/ mialem to samo ale u mnie sie zaciela na szczescie
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kostek678 » 13 gru 2012, o 18:33

na wcześniejszym bloku silnika sprzęgło łapało od dołu i nic nie ciągneło a tutaj jak depniesz tak obroty idą ,, sprawdzałem linke ale nie ma regulatora czyli lipa ,, dziwne też wydaje dzwięki skrzynia biegów ,, rzęźi jak jade słychać ze bieg jest dziwny dzwięk ,, ogólnie oleju nikt nie ruszał nie zmieniał nie dolewał ,, jaki olej zastosować i gdzie wlać?
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości