ciąg dalszy wycieków :/

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

ciąg dalszy wycieków :/

Postprzez maximus_spi » 12 lis 2014, o 12:50

Koledzy juz mam dosc bawienia sie z wyciekami w moim aucie,wyygląda to u mnie jak walka z cieniem....wymieniłem odme bo ciekła,wymieniłem jeden z węzy wody bo ciekł silnik umyty i dalej pod samochodem plamy prawdopodobnie jeden wyciek mam jeszcze z uszczelki miski olejowej bo kapie na czarno i brzegi miski są upaćkane w oleju natomiast drugi to troche dziwne bo cieknie u dołu pompy wspomagania od strony miski i wygląda na olej czysty i raczej nie jest to płyn do wspomagania....ma ktos moze jakies sugestie i podpowiedzi co do tego drugiego wycieku skad moze pochodzic?? za wszystkie podpowiedzi bede wdzieczny
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

ciąg dalszy wycieków :/

 

Postprzez trojeczkaGT » 12 lis 2014, o 14:19

ja u siebie przerabialem zimering na wale wlasnie od strony wspomagania, cieknal ze pol podwozia sie zakonserwowalo olejem przez kilka miesiecy jazdy tak, wymienione zostalo i zostala mi juz tylko uszczelka pod miska ale to zobacze jak umyje silnik na wiosne lub zimie zobacze czy sa jakies wycieki bo chyba juz nie ma albo jest kropla na kilkanasie godzin,
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez maximus_spi » 12 lis 2014, o 15:20

czy wymiana tego simeringa wiaze sie z taka robota i kosztami jak wymiana rozrzadu???
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez trojeczkaGT » 12 lis 2014, o 20:02

mi mechanik wzial 300 zl wszystko lacznie wliczone czesci i robocizna, bo trzeba sciagac rozrzad a ja nie mialem czasu i wiedzy na rozrzad wiec za wygode dalem 300 zl ale dzis patrzylem i suchutko wiec mi sie zwrocilo bo w 3 miesiace znikalo okolo 2 L oleju.
Ostatnio edytowano 13 lis 2014, o 11:15 przez trojeczkaGT, łącznie edytowano 1 raz
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez maximus_spi » 13 lis 2014, o 11:13

no to niezle :-/ nic zaczne od tej mniej kosztownej rzeczy a mianowicie uszczelki miski i dalej zobacze co sie będzie działo.Dzięki za wskazówki.
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości