Blokada na śrubie od dawki.

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Blokada na śrubie od dawki.

Postprzez karp » 19 mar 2014, o 22:36

Witam
Dawałem kiedyś pompę do robienia. Ostatnio zamontowałem IC a iz silnik nic a nic nie dymi i turbina normalnie doładowuje(mam zegar przy 60 na 3 z wciśniętym hamulcem 0,7bar przy maks obciążeniu 1,5-1,7 bar) wydaje mi się jakby silnik nie miał zbytniego kopa. Wzrost obrotów nie przekłada się na przyspieszenie(albo ja się przyzwyczaiłem). W każdym razie iż jest IC chciałem troszkę z dawka poćwiczyć ale napotkałem na taki problem jak później ze nie mogę ruszyć śruby od mieszanki.
Ktoś może jakieś rady sugestie ?
Obrazek

Ortografia się kłania.
Gesiu_15
Ostatnio edytowano 23 mar 2014, o 23:13 przez karp, łącznie edytowano 3 razy
karp
Badacz tematu
 
Posty: 198
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 22:52
Lokalizacja: Kartuzy

Blokada na śrubie od dawki.

 

Postprzez MTi » 21 mar 2014, o 21:19

cos mi sie wydaje ze ta nakrętka na śrubie od dawki nie jest ori.. to nie jest czasem ta z plastikem ?
Wiadomo.. pierw kontre popuścić .. [ nakrętka ] później można kręcić [ płaski ] ale tutaj ona chyba nie jest oryginalna i może byc za szeroka... co wiąże sie z tym ze nie mozna dalej jej wkręcić ....
MTi
Badacz tematu
 
Posty: 291
Dołączył(a): 12 kwi 2011, o 18:41
Lokalizacja: KN-a

Postprzez karp » 23 mar 2014, o 22:59

Co proponujecie ? Nawet kontry nie idzie popuścić.
Dużo rarytasów do MK3 I Vento na bierząco publikowane :
https://www.facebook.com/autoczesciuzywanekartuzy
karp
Badacz tematu
 
Posty: 198
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 22:52
Lokalizacja: Kartuzy

Postprzez Pozor » 24 mar 2014, o 17:58

może jakiś cwaniak dał na klej żeby nie zmieniać dawki paliwa więc jedyne co to weź wd 40, i nasadką spróbuj popuścić najlepiej przy rozgrzanym silniku co metal będzie rozszerzony jak już ci się uda to śrubokrętem wkręcasz i heja
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron