Zmiana silnika 2e na ady?

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Zmiana silnika 2e na ady?

Postprzez damianos016ns » 7 maja 2014, o 09:10

chciałbym się dowiedziec czym się różni silnik 2e od ady czy to kwestia tylko osprzętu?

moje 2e już ledwo dycha a remont silnika jest po prostu za drogi mam możliwośc kupienia od kolegi słupek 2.0 poliftowy od 3 oznaczenie bodajże ady
i teraz ciekawi mnie czy sam słupek jest ten sam ? tzn czy jeżeli przełożę osprzęt z 2e do ady czy będzie to jeździło i nie będzie problemów ?? prosze o szybką odpowiedz gdyż chciałbym się za to zabierac powoli ;)Pozdrawiam
damianos016ns
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 kwi 2014, o 15:45
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zmiana silnika 2e na ady?

 

Postprzez pablomed » 9 maja 2014, o 12:16

jeśli chodzi o słupek to róznica jest chyba tylko w tym że w ADY jest miejsce na czujnik obrotów wału, więc niema problemu byle ten otwór czymś zaślepić . Osprzęt oczywiscie cały od 2E ( w tym aparat zapłonowy też musisz zostawić z 2E bo jest inny. A jesli masz możliwość niedrogo od tego kolegi kupić cały silnik z osprzetem to też jest niezła opcja, odpadnie przekładka głowicy i odpsrzedasz starą przepływkę za dobre pieniądze, unowocześnisz auto choć niewiele z tego dla użytkowania wyniknie
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości