zgrzyt z pod maski i spadajace obroty przy odpaleniu auta

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

zgrzyt z pod maski i spadajace obroty przy odpaleniu auta

Postprzez kolesgiiit » 1 lip 2013, o 11:58

Witam
Mam taki problem otóz od pewnego czasu mam nastepujacy problem z moim golfem.W momencie jak odpalam auto słychać dziwny trzask z pod maski i obroty spadaja praktycznie do 0 na 1-2 sec.Problem wystepuje tylko przy odpalaniu auta tak wszystko chodzi ok. Na poczatku był tylko zgrzyt a teraz dodatkowo doszły też te spadajace obroty tylko przy odpalaniu auta.Co może byc przyczyna? Uszkodzony rozrusznik który powoduje takie cos czy może to byc wina też kostki stacyjki?Przejżałem sporo postów na podobne tematy ale nigdzie nie mogłem znaleźć info odnośnie tych obrotów.
kolesgiiit
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 09:59
Lokalizacja: elblag

zgrzyt z pod maski i spadajace obroty przy odpaleniu auta

 

Re: zgrzyt z pod maski i spadajace obroty przy odpaleniu aut

Postprzez pawlacz » 1 lip 2013, o 13:11

Hmm, jak jest jakis zgrzyt przy odpalaniu i potem ustaje, to wskazywalo by to na rozrusznik ktory pracuje podczas odpalania bo potem oczywscie przestaje pracowac.
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez kolesgiiit » 1 lip 2013, o 19:29

No tak, ale teraz pytanie czy te spadajace obroty przy odpaleniu silnika na 1-2 sec maja cos z tym wspolnego, albo co to moze byc i co nalezy sprawdzic w pierwszej kolejnosci.Tego wlasnie nigdzie znalezc nie moge:(
kolesgiiit
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 09:59
Lokalizacja: elblag


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości