zapłon

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

zapłon

Postprzez rafal9119 » 6 sty 2012, o 14:48

koledzy mam taki problem chce wymienic zapłon ale... osoba od której kupiłem auto poprostu zniszczyła sruby od odkrecania i jest teraz nie do odkrecenia. zaden klucz nie pasuje . macie jakis patent na to???
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

zapłon

 

Re: zapłon

Postprzez K@mil » 6 sty 2012, o 14:51

rafal9119 napisał(a):koledzy mam taki problem chce wymienic zapłon ale... osoba od której kupiłem auto poprostu zniszczyła sruby od odkrecania i jest teraz nie do odkrecenia. zaden klucz nie pasuje . macie jakis patent na to???



Rozumiem ze chcesz wymienić moduł zapłonu (cewke) tak ? Wziąść przecinak i napieprzać w strone odkrecania :P
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez rafal9119 » 6 sty 2012, o 14:54

nie cewke tylko to co siedzi w nim czujnik halla i kopułka he he. koles zrobil na okrągły klucz którego nie posiadam
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez pablomed » 7 sty 2012, o 00:52

to się nazywam aparat zapłonowy, a kluczy okrągłych niema, daj fotki ale tu wchodzą w grę tylko metody ślusarskie bo gość pewnie po prostu zniszczy śruby próbując odkręcić., Sa takie samozaciskające klucze ale nia dają rady na ogół, pozostaje próba podszlifowania tak żeby nadac łbom kształt pod jakiś klucz
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez rafal9119 » 8 sty 2012, o 20:37

pablomed napisał(a):a kluczy okrągłych niema

to ja wiem he. jak zobaczyłem to az mi sie słabo zrobiło ze ludzka głupota az tak daleko siega . moje zdanie jest takie jak mam cos spiepszyc to do mechanika jade a nie teraz badz mądry i odkreć to. jutro jak z pracy wróce a bedzie widno to wrzuce fotki
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez k-m-r1 » 11 sty 2012, o 15:42

opcja A zakup torxów lub zestaw bitó z gwiazdkami wbijasz młotkiem odkrecasz
opcja B Przecinak Srubokret pod kątem pobijasz w krawedz sruby odkrecasz tylko niewiem czy pujdzie
opcja C nacinasz rowek i pruba srubokrete
opcja D obcinasz łeb srub zdejmujesz co trzeba reszte kluczem zaciskowym żabką lub podspawac do zruby i odkrecac

polecam A lub D
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 24 gości