Wymiana obudowy termostatu i kapanie płynu

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Wymiana obudowy termostatu i kapanie płynu

Postprzez Chudy155a » 12 wrz 2014, o 23:10

Witam niedawno pękła mi obudowa termostatu a dokładnie rurka z której wychodzi wąż do kabiny , dziś wymieniłem obudowę całą wszystko fajnie zalałem układ , pojechałem i po chwili oświeciła się kontrolka płynu okazało się że wszystko wyciekło nie mam pojęcia którędy leci ;/ co mam zrobić? a przy okazji jak pękła ta obudowa to 2 dni później padł nawiew czy to ma coś wspólnego ? co mam zrobić
Avatar użytkownika
Chudy155a
Badacz tematu
 
Posty: 152
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 12:40
Lokalizacja: Czerwionka

Wymiana obudowy termostatu i kapanie płynu

 

Postprzez trojeczkaGT » 13 wrz 2014, o 08:57

zalej jeszcze raz i wlacz auto i zostaw niech sie grzeje, wlaz pod auto i patrz czy kapie tam czy w srodku auta innej opcji nie ma
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pablomed » 15 wrz 2014, o 12:34

Być może tylko nie dolałeś płynu po odpowietrzeniu więc dolej a jeśli faktycznie leje sie tak dużo że zaraz znika to niema możliwości nie zauważyć skąd. I co rozumiesz pod opisem "padł nawiew", jeśli nie grzeje - to winny brak płynu, jesli nie działa wentylator nawiewów - to niema z tym nic wspólnego.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Gesiu_15 » 15 wrz 2014, o 13:03

Chudy155a musisz odpowietrzyć układ po wlaniu nowego płynu aż to włączenia wentylatorów , jak termostat nie będzie sprawny to nie otworzy się i nie włączą się wentylatory . Co do wycieku musisz zobaczyć skąd wyciek .
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości

cron