[ABF] Wąż DO odmy

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

[ABF] Wąż DO odmy

Postprzez vneb » 22 kwi 2014, o 18:48

Szukam po sieci, ale nie mogę nigdzie znaleść węża DO odmy, a wykręcając dziś krokowca do czyszczenia z bólem zauważyłem, że wąż do odmy przeżarty w piździec. W związku z tym pytanie: czy pasuje z jakiegoś innego modelu/auta?
Dzwoniłem do lokalnego sklepu z cześciami i gość jak usłyszał, ze mam golfa 2.0 benz, to powiedzial, że tylko w aso.

Przy okazji: czym czyścicie silniczki krokowe? Na razie zalałem jakims austriackim odpowiednikiem wd40, ale nie wiem czy to wystarczy.
Avatar użytkownika
vneb
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 20:07
Lokalizacja: RLS
Rocznik: 1995
Silnik: ABF
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

[ABF] Wąż DO odmy

 

Postprzez trollu » 22 kwi 2014, o 20:36

podjedź do jakiegoś sklepu lub hurtowni i niech szukają toprana. do 2.0 8v jest problem czasami bo w katalogach mają źle poopisywane części i gdybym nie wiedział czego chcę i nie pomógł gościowi to by mi odmy nie sprowadzili. napisz do kogoś z ABF żeby Ci spisał nr z węża, z nr części powinno pójść szybciej
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez vneb » 23 kwi 2014, o 11:55

Chwilowo problem z wężem rozwiązany. Do środka starego, pod rozdarcie wepchnąłem kawałek nowego, kupionego w sklepie d czesciami do traktorów, okleiłem bandażem gumowym i jest git. Jednak na dłuższą metę trzebaby poszukać ori. Ale tym zajmę się za miesiąc, jak wrócę z trasy.
Avatar użytkownika
vneb
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 20:07
Lokalizacja: RLS
Rocznik: 1995
Silnik: ABF
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez trollu » 23 kwi 2014, o 14:20

vneb napisał(a):Zwracam się z prośbą do posiadaczy ABF o podanie nr ori węża do odmy. Na moim, nie da się odczytać - zbyt rozmazany, a w żadnym sklepie, katalogu nie idzie znaleść ani ori, ani zamiennika.

na przyszłość - nie zakładaj kilku tematów o tym samym problemie
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez vneb » 2 maja 2014, o 22:41

Ktoś pomoże?
Avatar użytkownika
vneb
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 20:07
Lokalizacja: RLS
Rocznik: 1995
Silnik: ABF
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez BialyUst » 3 maja 2014, o 19:22

Nr nie pamietam a teraz nie mam jak poszukac w ETCE ale ja u siebie wymieniałem i tylko w serwisie mozna go dostac koszt pare lat temu był ok 120 zł
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez pablomed » 6 maja 2014, o 22:11

wybierz z tabeli po prawej rury do ABF, numery wklej w google grafikę (bo te rysunki nie sa poprawne w ETCE sa takie same ) w tym momencie po obrazkach się zorientujesz który przewód potrzebujesz. Wklejasz numer potrzebje części w wyszukiwarkę np Intercars i wyskoczy ci czy są zamienniki, czasem niema, wówczas zostaje aso, szrot lub kombinacje

http://www.vagcat.com/epc/cat/vw/GO/199 ... 9/1263333/
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości