Trzepanie - drzenie całego auta, w zależności od obrotów

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Trzepanie - drzenie całego auta, w zależności od obrotów

Postprzez wisnia198 » 23 gru 2012, o 02:37

Witam, Problem polega na tym że padł silnik i poszedł do remontu miesiąc temu. Dziś odebrałem auto. Było rozgrzane. Pierwsza przejażdzka, powoli oczywiście (bo silnik jest na dotarciu) i normalnie, wszystko ok. Trzy godziny póżniej jak silnik ostygł, odpalam, buda trzęsie i wpada w rezonans w raz z obrotami silnika. W środku huczy jakby silnik był obok mnie lub jakby był przykręcony bezpośrednio do podwozia... Mechanik - sianko skasował i głuchy telefon a ja mam kilometry do przejechania.... (silnik - generalny remont -> nowy blok 300zł + 1100zł (części po rabacie 40%) plus sprzęgło 300zł i poducha silnika) Muszę to zrobić a nie wiem nawet na co zwrócić uwagę jak nie mam kanału bo niedziela i święta.....
wisnia198
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 1 lut 2011, o 22:09
Lokalizacja: bydgoszcz

Trzepanie - drzenie całego auta, w zależności od obrotów

 

Postprzez trollu » 23 gru 2012, o 11:01

pierwsze do sprawdzenia poduchy, mechanik pewnie założył stare i w dodatku skręcone na sztuke to i jest efekt
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez wisnia198 » 4 sty 2013, o 17:43

Wymieniona została jedna poducha ponieważ zerwała się w niej śruba. Dwie pozostałe - stare ale zawsze było ok! Problem z drzeniem cały czas. W kolejce do mojego mechanika jestem około... siedemnasty więc choć zirytowany bujam się cały czas z tym hałasem...
wisnia198
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 1 lut 2011, o 22:09
Lokalizacja: bydgoszcz


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 18 gości