szarpie i traci moc

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

szarpie i traci moc

Postprzez dominikdom1 » 16 wrz 2007, o 22:45

Nie wiem co śię ostatnio dzieje z moim golfe 1.4 ABD. JAdąc z jednakową prędkością ok. 130 km/h w pewnym momencie zaczyna szarpać i zwalniać a jak jade pod niewielką górkę to praktycznie nie ma mocy. wtedy puszczam noge z gazu do 100 km/h i wszystko wraca do normy. przestaje szarpać i ma moc ale nie na długo.poniżej 100 km/h nic się takiego nie dzieje. Wymieniłem już świece, wszystkie filtry i nawet uszczelkę pod głowicą. Acha zauważyłem że od miesiąca lubi sobie wypić wieksze ilości oleju i kopci przy gazowaniu. Czy winne są może pierścienie? W czwartek wybieram sie do mechanika ale prosze o rade co to może być. Pozdrawiam
żadna renia nie dogoni Volkswagena

;)
dominikdom1
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 22:10
Lokalizacja: Strzegom

szarpie i traci moc

 

Postprzez Tomek » 31 paź 2007, o 23:16

na 100% pierścienie olejowe ;-)
Tomek
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 12 maja 2007, o 10:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez siarra » 1 lis 2007, o 12:35

Witam nie daj sobie rozbierac silnika po pierwsze podłacz autko pod kompa . Jesli mechanik nie bedzie wiedzial od czego zaczac niech zacznie od sprawdzenia aparatu zaplonowego i czujnika halla na to bym stawial w twoim przypadku .
siarra
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 19:31
Lokalizacja: bydgoszcz

Postprzez dominikdom1 » 4 lis 2007, o 22:58

podłączyłem się pod kompa i okazało się że mój golfi dostawał zbyt ubogą mieszankę paliwa. wyczyścili i ustawili wtrysk i odżył. ( za :cry: jedyne 120 pln)
żadna renia nie dogoni Volkswagena

;)
dominikdom1
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 22:10
Lokalizacja: Strzegom


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości